Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Własny biznes – marzenie czy zmora?

Własny biznes - marzenie czy zmora?

Dla jednych synonim niezależności, szczęścia i dobrobytu, a dla innych źródło frustracji, stresu i poważnych problemów. Własny biznes – coraz popularniejszy sposób na życie, ale nie dla każdego.

W Polsce panuje obecnie moda na własny biznes. Dziennie rejestrowanych jest średnio ponad 800 nowych firm. Praca na własny rachunek jawi się jako ciekawa alternatywa, dająca samodzielność i przynosząca duże dochody. Przedsiębiorcy cenią sobie satysfakcję z pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym. Prowadząc własny biznes, można bowiem samemu wyznaczać sobie cele, samodzielnie decydować o godzinach pracy czy o urlopie. Zyski zależą bowiem bezpośrednio od zaangażowania i ilości poświęconego czasu.

Świadomość pracy na własny rachunek działa mobilizująco i pozwala wykrzesać niespożyte siły.

Finansowanie to podstawa

Ścieżka przedsiębiorcy nie jest jednak usłana różami. Nawet mając dobry pomysł na biznes, czując się specjalistą w danej dziedzinie i będąc zdeterminowanym, nie ucieknie się od pytania o finansowanie przedsięwzięcia. – Na rozpoczęcie działalności potrzeba zwykle pieniędzy. Wybierać można jednak spośród wielu źródeł finansowania, takie jak kredyty inwestycyjne, kredyty deweloperskie czy leasing nieruchomości. Coraz częściej też banki i kapitałowe instytucje finansowe finansują realizację konkretnych kontraktów zabezpieczając się na nich – mówi Monika Kozak-Tobolewska z Tobolewscy Doradcy Inwestycyjni.

Nienormowane godziny pracy

Elastyczność, samodzielność i pełna odpowiedzialność za własne poczynania mają także swoją ciemną stronę. Początkujący przedsiębiorcy podkreślają, że własny biznes oznacza pracę po kilkanaście godzin dziennie, a nawet więcej. Nie ma kogo prosić o zastępstwo, czasem przez wiele miesięcy trudno nawet wygospodarować kilka dni na porządny urlop. Nie każdy sobie z tym poradzi. Potrzeba mnóstwo energii, wiary, cierpliwości i zaangażowania, a pierwsze zyski mogą pojawić się po wielu miesiącach. Nieodzowne jest więc zabezpieczenie finansowe, które pozwoli poczekać na strumień dochodów.

Dla kogo własny biznes?

Jaki więc powinien być idealny przedsiębiorca? Pożądane cechy biznesmena to przede wszystkim wytrwałość, inicjatywa i kreatywność. Potrzeba także dobrze rozwiniętej samodyscypliny, zdolności organizacyjnych i przywódczych. – Konieczna jest wiara we własne możliwości i żądza sukcesu. Nie mniej ważne jest również dobre zdrowie i odporność na stres. By zajść daleko, trzeba mierzyć wysoko. Prowadzenie biznesu to ogromne wyzwanie. Przy odpowiednim podejściu może być źródłem nieocenionej satysfakcji i dużych zysków, ale wymaga wielu cech osobowościowych, które nie każdy posiada – podkreśla Monika Kozak-Tobolewska.

Założenie firmy jest obecnie proste i dostępne niemal dla wszystkich. Decyzję trzeba jednak gruntownie przemyśleć, by krok w stronę upragnionego sukcesu nie rozpoczynał drogi przez mękę.

Najtrudniejszy pierwszy krok

Założenie własnej firmy nie jest dziś trudne. Wszystkie formalności można załatwić nawet jednego dnia. Wniosek CEIDG-1, od którego zaczyna się procedurę zakładania firmy, możemy wypełnić przez Internet, osobista wizyta w Urzędzie Miasta nie jest konieczna. Następnie należy udać się do ZUS-u i dokonać zgłoszenia przedsiębiorcy. Z kolei do Urzędu Skarbowego muszą się udać tylko ci, którzy zechcą stać się płatnikami podatku VAT.

primetimepr.pl