Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


Ubezpieczenia smartfonów od TU Europa

Ochrona Wyświetlacza to nowe ubezpieczenie, jakie oferuje Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. posiadaczom smartfonów i telefonów, korzystającym z sieci Orange. Rozwijając sprzedaż w alternatywnych kanałach dystrybucji TU Europa wzmacnia swoją aktywność poza sektorem finansowym.

– To nasza kolejna propozycja dla klientów operatorów telefonii. Od wejścia na rynek teleinssurance w ubiegłym roku sprzedajemy z powodzeniem w tym kanale już kilka rodzajów ubezpieczeń. Rynek ubezpieczeń dla klientów telecomów charakteryzuje się dużym potencjałem i wciąż dostrzegamy możliwość oferowania nowych produktów – mówi Jacek Wakulski, dyrektor Pionu Sprzedaży Alternatywnej TU Europa S.A.

Ubezpieczyciel zapewnia naprawę wyświetlacza lub, jeśli nie będzie to możliwe, wymianę na nowy. Klienci mogą zgłosić szkodę zarówno online, jak i telefonicznie. Mają oni zagwarantowaną bezpłatną obsługę kurierską, która umożliwia odbiór zepsutego urządzenia do 4 dni i dostarczenie go pod wskazany adres po naprawie, która trwa nie dłużej niż 14 dni. W pierwszym miesiącu posiadacz urządzenia nie płaci za ubezpieczenie, a w kolejnych składka wynosi zaledwie 2,99 zł miesięcznie. W trakcie 24-miesięcznej ochrony klient może otrzymać dwa świadczenia, każde do wysokości 600 zł.

Ochroną objęty jest wyświetlacz urządzenia na wypadek jego przypadkowego uszkodzenia, w tym stłuczenia, pęknięcia, zarysowania lub dewastacji, w efekcie których telefon nie będzie działał poprawnie lub korzystanie z niego będzie niemożliwe.

W ubiegłym roku TU Europa uruchomiło dla abonentów sieci komórkowych sprzedaż ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów i czasowej niezdolności do pracy, które zapewniają klientom możliwość regulowania bieżących zobowiązań finansowych. Abonenci korzystają też z ubezpieczenia podróżnego TU Europa.

Źródło: TU Europa