Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Ubezpieczenia smartfonów od TU Europa

Ubezpieczenia smartfonów od TU Europa

Ochrona Wyświetlacza to nowe ubezpieczenie, jakie oferuje Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. posiadaczom smartfonów i telefonów, korzystającym z sieci Orange. Rozwijając sprzedaż w alternatywnych kanałach dystrybucji TU Europa wzmacnia swoją aktywność poza sektorem finansowym.

– To nasza kolejna propozycja dla klientów operatorów telefonii. Od wejścia na rynek teleinssurance w ubiegłym roku sprzedajemy z powodzeniem w tym kanale już kilka rodzajów ubezpieczeń. Rynek ubezpieczeń dla klientów telecomów charakteryzuje się dużym potencjałem i wciąż dostrzegamy możliwość oferowania nowych produktów – mówi Jacek Wakulski, dyrektor Pionu Sprzedaży Alternatywnej TU Europa S.A.

Ubezpieczyciel zapewnia naprawę wyświetlacza lub, jeśli nie będzie to możliwe, wymianę na nowy. Klienci mogą zgłosić szkodę zarówno online, jak i telefonicznie. Mają oni zagwarantowaną bezpłatną obsługę kurierską, która umożliwia odbiór zepsutego urządzenia do 4 dni i dostarczenie go pod wskazany adres po naprawie, która trwa nie dłużej niż 14 dni. W pierwszym miesiącu posiadacz urządzenia nie płaci za ubezpieczenie, a w kolejnych składka wynosi zaledwie 2,99 zł miesięcznie. W trakcie 24-miesięcznej ochrony klient może otrzymać dwa świadczenia, każde do wysokości 600 zł.

Ochroną objęty jest wyświetlacz urządzenia na wypadek jego przypadkowego uszkodzenia, w tym stłuczenia, pęknięcia, zarysowania lub dewastacji, w efekcie których telefon nie będzie działał poprawnie lub korzystanie z niego będzie niemożliwe.

W ubiegłym roku TU Europa uruchomiło dla abonentów sieci komórkowych sprzedaż ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów i czasowej niezdolności do pracy, które zapewniają klientom możliwość regulowania bieżących zobowiązań finansowych. Abonenci korzystają też z ubezpieczenia podróżnego TU Europa.

Źródło: TU Europa