Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia mieszkania, ubezpieczenie domu

Dom czy mieszkanie to coś w co inwestujemy przez całe nasze życie. Szczególnie Polacy są bardzo przyzwyczajeni do miejsca zamieszkania. Przez lata inwestujemy w nasze miejsce zamieszkania. Jednak nieszczęścia zaglądają wszędzie. Ostatnie powodzie pokazały jak bardzo ważne jest ubezpieczenie swojego majątku.

Niestety chociaż technika poszła bardzo do przodu nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich kataklizmów czy przypadkowych zdarzeń. Ubezpieczenie majątkowe pozwali nam na odbudowę strat jakie możemy ponieś w przypadku różnych zdarzeń losowych czy kataklizmów.

Na pewno jest to dodatkowe obciążenie budżetu domowego jednak rezygnacja z ubezpieczenia majątkowego może przynieść naprawdę opłakane skutki. Z logicznego punktu widzenia nie warto ryzykować straty czegoś na co pracujemy praktycznie przez całe życie.

Poniżej prezentujemyzestawienie ofert ubezpieczeń majątkowych