Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku


Każdy właściciel pojazdu musi ponieść koszty za obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Cena składki ubezpieczeniowej zależy od wielu czynników.

Wiek naszego pojazdu, pojemność silnika a także miejsce w którym mamy zarejestrowany samochód to główne czynniki jakie wpływają na koszt polisy oc.

Wysokość składki ubezpieczenia OC może również zależeć od ilości użytkowników pojazdu oraz od wieku właściciela.

Istnieją również zniżki. Za bezszkodową jazdę , z każdym rokiem dostaniemy 10% zniżki. Jednak wysokość tej zniżki nie może przekroczyć 60%.

Trzeba zaznaczyć, że trzymanie się kurczowo jednego Towarzystwa Ubezpieczeniowego w obecnej chwili nie ma najmniejszego sensu. Duża konkurencja na rynku ubezpieczeniowym powoduje, że oferty są coraz korzystniejsze, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się wszystkim propozycjom. Ubezpieczenie, które przed rokiem było najkorzystniejsze może być w momencie odnawiania bardzo niekorzystne. Nie trzeba obawiać się utraty zniżek dlatego, wszystkie TU przenoszą, je od poprzedniego ubezpieczyciela.