Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


Szybka pożyczka bez zbędnych formalności. Ktoś musi pożyczać skoro banki odmawiają !

Szybka pożyczka Provident

Decyzja kredytowa zapada błyskawicznie; podobnie szybko
dostarczamy gotówkę, na konto lub bezpośrednio do domu – zazwyczaj w czasie nie dłuższym niż 48 godzin od wypełnienia formularza.

Oferujemy pożyczkę w dwóch pakietach: z obsługą domową lub w
opcji przelew.
Pożyczka w wersji z obsługą domową to pożyczka, w ramach której nie stosujemy
żadnych opłat czy odsetek karnych za zwłokę w opłatach, bo rozumiemy, że w
każdym budżecie domowym mogą pojawić się niespodziewane wydatki.
Pożyczka w pakiecie przelew to pożyczka przekazana na konto bankowe Klienta,
który spłaca ją bezpośrednio poprzez przelewy bankowe lub polecenie
zapłaty.
Szybka pożyczka na:

  • Zakup mebli, sprzętów AGD lub elektronicznych
  • Remont domu lub mieszkania
  • Zapłata bieżących rachunków w gospodarstwie domowym
  • Nagłe wydatki
  • Specjalne okazje (urodziny, święta, spotkanie rodzinne, itd.)

Net Credit

Alternatywa dla osób, które potrzebują pożyczki na krótki termin. Net Credit nie sprawdza historii kredytowej wnioskodawcy jednak osoby, które mają jakieś nieuregulowane zobowiązania i widnieją w krajowym rejestrze długów mogą mieć problem z uzyskaniem pożyczki.

Sporą zaletą szybkiej pożyczki w Net Credit jest praktycznie natychmiastowa decyzja. Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie konta bankowego, ponieważ pieniądze zaraz po zatwierdzającej decyzji są przesyłane na konto wnioskodawcy.

Poniżej zamieszczamy kalkulator szybkiej pożyczki w Net Credit

Szybkie pożyczki prywatne

Dość dużą popularnością w ostatnich czasach cieszą się również tak zwane pożyczki prywatne. Jest to jakaś alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie mogą uzyskać szybkiej pożyczki w wymienionych wyżej firmach.

Zaletą pożyczek prywatnych jest na pewno możliwość ustalenia warunków na jakich zostanie udzielona taka pożyczka. Podstawę prawną takich szybkich pożyczek prywatnych stanowi umowa cywilno prawna.

Warto jednak pamiętać o zagrożeniach jakie płyną w przypadku zaciągania takich pożyczek. Sporo słychać było w ostatnim czasie o oszustwach.

Oszustwa polegały na tym, że osoba starająca się o pożyczkę musiała wcześniej wpłacić jakąś określoną sumę, niestety później wnioskodawca nie dostawał ani pożyczki ani zwrotu wpłaconych pieniędzy.

O ile sytuacja nie pozwala Ci na zaciągnięcie pożyczki w znanych firmach pozabankowych takich jak Provident czy Net Credit, pamiętaj żeby nigdy nie wpłacać żadnych pieniędzy zanim nie otrzymasz pożyczki.

Gdzie szukać ofert szybkich pożyczek prywatnych.

W serwisach ogłoszeniowych aż roi się od tego typu ofert., Jednak najpewniejszym źródłem informacji o tego typu ofertach są serwisy, które skupiają się przede wszystkim na zamieszczaniu ogłoszeń finansowych.

Bardzo popularny jest serwis ogłoszeń finansowych Ecasa.pl. W tym serwisie można znaleźć wiele ciekawych ofert jak również zamieścić swoje ogłoszenie.