Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej


Software Mind wdrożył projekt symulatora finansowego w Credit Agricole

Firma Software Mind zrealizowała projekt symulatora finansowego – CA Navigator, który jest nowoczesnym narzędziem służącym przygotowaniu i prezentacji oferty produktów oszczędnościowych banku oraz wspierającym ich sprzedaż.

CA Navigator to aplikacja, dzięki której klient może zdefiniować swoje potrzeby i wybrać z oferty Credit Agricole najbardziej odpowiedni dla siebie produkt. Rozwiązanie jest dostępne zarówno dla dotychczasowy klientów banku, jak i osób, które dopiero rozważają dołączenie do ich grona. Z CA Navigatora korzystają także doradcy w placówkach oraz pracownicy contact center, wykorzystując go m.in. jako pomoc w prezentacji oferty.

Przy tworzeniu symulatora finansowego bardzo duży nacisk położony został na tzw. user experience. System wyróżnia się rozbudowanymi możliwościami wizualizacji symulacji finansowej, zaawansowaną porównywarką ofert oraz atrakcyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

/ Software Mind SA