Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Software Mind wdrożył projekt symulatora finansowego w Credit Agricole

Software Mind wdrożył projekt symulatora finansowego w Credit Agricole

Firma Software Mind zrealizowała projekt symulatora finansowego – CA Navigator, który jest nowoczesnym narzędziem służącym przygotowaniu i prezentacji oferty produktów oszczędnościowych banku oraz wspierającym ich sprzedaż.

CA Navigator to aplikacja, dzięki której klient może zdefiniować swoje potrzeby i wybrać z oferty Credit Agricole najbardziej odpowiedni dla siebie produkt. Rozwiązanie jest dostępne zarówno dla dotychczasowy klientów banku, jak i osób, które dopiero rozważają dołączenie do ich grona. Z CA Navigatora korzystają także doradcy w placówkach oraz pracownicy contact center, wykorzystując go m.in. jako pomoc w prezentacji oferty.

Przy tworzeniu symulatora finansowego bardzo duży nacisk położony został na tzw. user experience. System wyróżnia się rozbudowanymi możliwościami wizualizacji symulacji finansowej, zaawansowaną porównywarką ofert oraz atrakcyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

/ Software Mind SA