Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


SOFORT AG rozpoczyna współpracę z mPAY24

SOFORT AG rozpoczyna współpracę z mPAY24

Dostawca usług płatniczych mPAY24, poszerza swoją ofertę o metodę bezpośrednich przelewów bankowych SOFORT AG, przyczyniając się tym samym do dalszego rozwoju SOFORT Banking w Austrii.

22 maja br. oficjalnie rozpoczęła się współpraca SOFORT AG z austriackim specjalistą z zakresu rozwiązań płatności online stosowanych w branży e-commerce i m-commerce. Dzięki temu metoda płatności SOFORT Banking jest teraz dostępna także poprzez platformę mPAY24. Korzystając z usługi przelewów bezpośrednich, właściciele sklepów, jak i konsumenci, będą mogli odczuć korzyści związane z elastycznością oraz gwarancją bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności w Internecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z mPAY24 w zakresie usług płatności online. Stanowi to dla nas kolejny krok w naszej ekspansji na rynkach europejskich i umożliwia konsumentom w łatwy sposób dokonywanie zakupów, nawet poza granicami swojego kraju., powiedział Dr. Gerrit Seidel, CEO SOFORT AG.

Dzięki integracji z mPAY24, nasze usługi są teraz obecne w ofercie wszystkich agregatorów płatności w Austrii. W związku z tym mamy możliwość dotrzeć do większej liczby e-przedsiębiorców, którzy dzięki temu będą mogli korzystać z zalet szybkiego dokonywania płatności przy pomocy SOFORT Banking., powiedział Christian Renk, Dyrektor Zarządzający SOFORT Austria GmbH.

Platforma mPAY24 spełnia wszelkie wymagania stawiane nowoczesnym płatnościom elektronicznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki współpracy z SOFORT Banking, mamy możliwość zaoferowania sprzedawcom korzystającym już z naszych usług , kolejny popularny system płatności, co stwarza także wartość dodaną dla konsumentów., powiedział Tom Wolf, CEO mPAY24 GmbH. Platforma mPay24 optymalizuje dostęp do szerokiej gamy systemów i metod płatności, przy jednoczesnym nacisku na bezpieczeństwo, dostępność oraz ekonomiczną efektywność.

Metoda płatności SOFORT AG jest już dostępna w jedenastu krajach (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Holandia, Belgia, Polska, Włochy, Hiszpania, Francja i Wielka Brytania. Z usług SOFORT Banking korzysta ponad 25 000 sklepów internetowych.

mPAY24