Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Rusza nietypowa promocja Banku BPH, MasterCard® i Walt Disney
Rusza nietypowa promocja Banku BPH, MasterCard® i Walt Disney

2012-01-16, 11:46

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 nagród. Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.

W promocji może wziąć udział każdy kto zapłaci kartą Maestro lub Debit MasterCard Gold (także
z technologią zbliżeniową PayPass™ Banku BPH minimum 4 razy w okresie od 16 stycznia do 31 marca 2012 roku.

Wystarczy zrobić zakupy w dowolnym miejscu w Polsce (w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz innych punktach handlowo-usługowych i zachować wydruki z terminala, potwierdzające wykonane transakcje. Następnie wysłać wypełniony i podpisany formularz wraz
z wymagana liczbą wydruków na adres podany w formularzu zamowienia nagrody. Zgloszenia przyjmowane sa do dnia 2 kwietnia 2012 roku.

Formularz Zamówienia Nagrody dostępny jest w Oddziałach Banku lub na stronie internetowej www.bph.muppetypromocja.pl

„Cieszę się, że MasterCard bierze udział w promowaniu Muppetów w Polsce. Dla mnie osobiście będzie to wielkie wydarzenie – spotkanie po latach ze starymi przyjaciółmi. Na Kermicie, Piggy, Fazi
i Gonzo wychowało się przecież kilka pokoleń, a teraz zakochają się w nich także nasze dzieci.” – powiedziała Katarzyna Wojda, Marketing & PR Manager Polskiego Oddziału MasterCard Europe.

– Mechanizm naszej promocji jest bardzo prosty: wystarczy aktywnie korzystać z karty i płacić niż za zakupy w dowolnych punktach handlowo-usługowych w Polsce – w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz wielu innych, następnie wypełnić formularz i dołączyć do niego oryginał wydruku z terminala płatniczego – podkreśla Krzysztof Łopatek, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH. – Chcemy w ten sposób zachęcić naszych Klientów do jeszcze bardziej aktywnego korzystania z kart do konta, a jednocześnie umożliwić im zebranie kolekcji maskotek Muppetów wzorowanych na filmie, na którym wychowało się kilka pokoleń widzów – dodaje.

Dodatkowe informacje o promocji można uzyskać na stronie: www.bph.muppetypromocja.pl lub pod numerami infolinii: 801 889 889 (z telefonów stacjonarnych i 58 300 75 00 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy.