Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Rusza nietypowa promocja Banku BPH, MasterCard® i Walt Disney
Rusza nietypowa promocja Banku BPH, MasterCard® i Walt Disney

2012-01-16, 11:46

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 nagród. Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.

W promocji może wziąć udział każdy kto zapłaci kartą Maestro lub Debit MasterCard Gold (także
z technologią zbliżeniową PayPass™ Banku BPH minimum 4 razy w okresie od 16 stycznia do 31 marca 2012 roku.

Wystarczy zrobić zakupy w dowolnym miejscu w Polsce (w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz innych punktach handlowo-usługowych i zachować wydruki z terminala, potwierdzające wykonane transakcje. Następnie wysłać wypełniony i podpisany formularz wraz
z wymagana liczbą wydruków na adres podany w formularzu zamowienia nagrody. Zgloszenia przyjmowane sa do dnia 2 kwietnia 2012 roku.

Formularz Zamówienia Nagrody dostępny jest w Oddziałach Banku lub na stronie internetowej www.bph.muppetypromocja.pl

„Cieszę się, że MasterCard bierze udział w promowaniu Muppetów w Polsce. Dla mnie osobiście będzie to wielkie wydarzenie – spotkanie po latach ze starymi przyjaciółmi. Na Kermicie, Piggy, Fazi
i Gonzo wychowało się przecież kilka pokoleń, a teraz zakochają się w nich także nasze dzieci.” – powiedziała Katarzyna Wojda, Marketing & PR Manager Polskiego Oddziału MasterCard Europe.

– Mechanizm naszej promocji jest bardzo prosty: wystarczy aktywnie korzystać z karty i płacić niż za zakupy w dowolnych punktach handlowo-usługowych w Polsce – w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych oraz wielu innych, następnie wypełnić formularz i dołączyć do niego oryginał wydruku z terminala płatniczego – podkreśla Krzysztof Łopatek, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH. – Chcemy w ten sposób zachęcić naszych Klientów do jeszcze bardziej aktywnego korzystania z kart do konta, a jednocześnie umożliwić im zebranie kolekcji maskotek Muppetów wzorowanych na filmie, na którym wychowało się kilka pokoleń widzów – dodaje.

Dodatkowe informacje o promocji można uzyskać na stronie: www.bph.muppetypromocja.pl lub pod numerami infolinii: 801 889 889 (z telefonów stacjonarnych i 58 300 75 00 (z telefonów komórkowych lub z zagranicy.