Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


promocje kredyt samochodowy

Czy warto z nich korzystać?

Oczywistą rzeczą jest że kredytu nie dostaniemy za darmo, nawet przy najatrakcyjniejszej promocyjnej ofercie bank zarobić musi. Wdrażając promocyjne oferty banki chcą zachęcić do korzystania z ich usług, obniżają więc koszty oraz oprocentowanie, w niektórych przypadkach bardzo mocno aż do granicy opłacalności.

Dla konsumenta jest to bardzo korzystne. Jednak trzeba pamiętać, że jest to kredyt i jeżeli nie będziemy się stosowali do regulaminu spłat to najlepsza promocja nie uchroni nas od kar i dopłat przewidzianych w regulaminach bankowych.

Korzystne oferty promocyjne to te z obniżonym oprocentowaniem i takich należy poszukiwać na rynku. Zachęcającą propozycję przedstawia Getin bank – kredyt nawet do 10 lat, z oprocentowaniem już od 8,49% na dowolny pojazd nowy lub używany to nie lada gratka, ale warto wiedzieć że aby uzyskać takie oprocentowanie spłata pożyczki nie może przekroczyć 12 miesięcy.

Inną ciekawą propozycją jest kredyt na pojazd od BNP Paribas Fortis. Jedną z jego charakterystycznych cech jest niskie oprocentowanie 8,9%. Dodatkowym atrakcyjnym rozwiązaniem jest to, iż w okresie promocji możemy przesunąć spłatę o 2 miesiące. Co więcej jest to o tyle dobre, że oprocentowanie naszego kredytu wynosi w tym okresie 0% i oczywiście nie płacimy rat!

Trzeba też zwrócić uwagę na promocję jaka istnieje w Standaner Consumer Bank. Okrojone odsetki od pożyczki, w wyniku czego płacimy tylko 50% wartości 4 pierwszych rat. Kredyt ten możemy wziąć na samochód używany jak i na nowy.

Kredyt samochodowy jak każdy inny nie jest czymś co powinniśmy brać bez zastanowienia ani zbyt szybko. Istotne jest aby przed podjęciem końcowej decyzji zwrócić uwagę na rzeczowe parametry takie jak: prowizja za udzielenie, opłata przygotowawcza, oprocentowanie, cena ponadplanowych często nie obowiązkowych ubezpieczeń na życie itp.