Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego laureatem nagrody Wektora 2011
Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego laureatem nagrody Wektora 2011

2012-01-16, 16:17

Nagrodę Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, Zbigniew Jagiełło odebrał podczas dorocznego Balu Pracodawców, zorganizowanego w tym roku pod hasłem „Mistrzowska Reprezentacja”. Uroczystość wręczenia Wektorów 2011 odbyła się 14 stycznia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Kapituła Pracodawców RP przyznaje co roku nagrody wybitnym osobistościom, które wyróżniają się kompetencją, przedsiębiorczością, innowacyjnością i aktywnością, a poprzez swoją działalność wyznaczają godne naśladowania kierunki rozwoju przynoszące korzyści polskiej gospodarce.

Wektora 2011 Zbigniewowi Jagiełło przyznano „za spektakularny sukces PKO Banku Polskiego w czasach kryzysu finansowego i ostrej konkurencji, za wizję rozwoju banku i skuteczne umacnianie pozycji lidera na rynku Europy Środkowo-Wschodniej”.

Statuetkę, symbolizującą człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego odebrał z rąk Prezydenta Pracodawców RP – Andrzeja Malinowskiego.

– To dla mnie wielkie wyróżnienie. Cieszę się, że działania Banku zostały dostrzeżone i dobrze ocenione. Nagroda jest potwierdzeniem tego, że nasze działania są właściwe. Pozwalają nam utrzymać wiodącą pozycję na rynku, dostarczać stabilnych i wysokich wyników finansowych, a także wdrażać kompleksową modernizacją Banku, która prowadzić ma do podniesienia jakości obsługi klientów – powiedział Zbigniew Jagiełło.

Wśród tegorocznych laureatów Wektorów znaleźli się również m.in.: minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska, przewodniczący rady nadzorczej spółki Presspublika Grzegorz Hajdarowicz oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Wektory przyznawane są przez Pracodawców RP od 2002 roku. Do tej pory zyskały miano prestiżowych wyróżnień nie tylko w świecie gospodarki, ale także polityki, kultury, nauki i mediów.