Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Pożyczka bez dochodów

pożyczka bez dochodów

Dla osoby która nie posiada stałych dochodów zdobycie kredytu jest bardzo trudne. Jeszcze do roku 2011 było to możliwe w niektórych bankach. Banki udzielały tak zwanych szybkich kredytów na bardzo uproszczonych zasadach, bez sprawdzania zdolności kredytowej jak i historii kredytobiorcy.

Niestety Komisja Nadzoru Finansowego stwierdziła, że banki zbyt pochopnie udzielają kredytów i nałożyła na banki obowiązek szczegółowego badania zdolności kredytowej każdego potencjalnego kredytobiorcy.

Skutkiem tego wiele osób z niskimi dochodami, lub osoby zatrudnione na zasadach umowy o dzieło, czy umowy zlecenie nie może dostać kredytu w banku.

Dla takich osób jedynym wyjściem są pożyczki w instytucjach pozabankowych lub pożyczki prywatne.

W ciągu ostatniego roku firm udzielających pożyczek pozabankowych przybywało jak grzybów po deszczu. Niestety zaostrzone kryteria udzielania kredytów przez banki przyciągnęły również wielu oszustów.

Czy osoba pozbawiona stałych dochodów ma więc szansę na pożyczkę bez ryzyka?
Na kredyt w banku niestety ma niewielkie szansę, natomiast w takiej sytuacji najrozsądniejszym wyjściem jest pożyczka w para banku. Oczywiście można skorzystać z pożyczek udzielanych przez osoby prywatne, jednak trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka jakie to niesie.

Podstawą prawną pożyczek prywatnych jest umowa cywilno prawna. W takiej umowie mogą się znaleźć zapisy bardzo niekorzystne dla pożyczkobiorcy.

W sytuacji gdy nie mamy szansy na kredyt w banku jedynym rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z pożyczki w sprawdzonej firmie.

Dużą popularnością w ostatnich miesiącach cieszą się pożyczki w Providencie. Nic zresztą dziwnego w tym, ponieważ pożyczki udzielane przez tą firmę udzielane są na bardzo uproszczonych zasadach a koszty mogą być porównywalne z kredytami konsumenckimi udzielnymi przez niektóre banki.

W przypadku gdy suma pożyczki nie jest wysoka a okres w jakim planujemy spłacić zadłużenie nie jest dłuższy niż 30 dni warto zainteresować się pożyczką w Net Credit.

Firma Net Credit udziela krótkoterminowych pożyczek, maksymalnie do 1200 zł na okres 30 dni.

Aby poznać jakie będą całkowite koszty pożyczki warto skorzystać z kalkulatora.

Kalkulatory pożyczek pozabankowych