Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Pożyczka bez dochodów

pożyczka bez dochodów

Dla osoby która nie posiada stałych dochodów zdobycie kredytu jest bardzo trudne. Jeszcze do roku 2011 było to możliwe w niektórych bankach. Banki udzielały tak zwanych szybkich kredytów na bardzo uproszczonych zasadach, bez sprawdzania zdolności kredytowej jak i historii kredytobiorcy.

Niestety Komisja Nadzoru Finansowego stwierdziła, że banki zbyt pochopnie udzielają kredytów i nałożyła na banki obowiązek szczegółowego badania zdolności kredytowej każdego potencjalnego kredytobiorcy.

Skutkiem tego wiele osób z niskimi dochodami, lub osoby zatrudnione na zasadach umowy o dzieło, czy umowy zlecenie nie może dostać kredytu w banku.

Dla takich osób jedynym wyjściem są pożyczki w instytucjach pozabankowych lub pożyczki prywatne.

W ciągu ostatniego roku firm udzielających pożyczek pozabankowych przybywało jak grzybów po deszczu. Niestety zaostrzone kryteria udzielania kredytów przez banki przyciągnęły również wielu oszustów.

Czy osoba pozbawiona stałych dochodów ma więc szansę na pożyczkę bez ryzyka?
Na kredyt w banku niestety ma niewielkie szansę, natomiast w takiej sytuacji najrozsądniejszym wyjściem jest pożyczka w para banku. Oczywiście można skorzystać z pożyczek udzielanych przez osoby prywatne, jednak trzeba zdawać sobie sprawę z ryzyka jakie to niesie.

Podstawą prawną pożyczek prywatnych jest umowa cywilno prawna. W takiej umowie mogą się znaleźć zapisy bardzo niekorzystne dla pożyczkobiorcy.

W sytuacji gdy nie mamy szansy na kredyt w banku jedynym rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z pożyczki w sprawdzonej firmie.

Dużą popularnością w ostatnich miesiącach cieszą się pożyczki w Providencie. Nic zresztą dziwnego w tym, ponieważ pożyczki udzielane przez tą firmę udzielane są na bardzo uproszczonych zasadach a koszty mogą być porównywalne z kredytami konsumenckimi udzielnymi przez niektóre banki.

W przypadku gdy suma pożyczki nie jest wysoka a okres w jakim planujemy spłacić zadłużenie nie jest dłuższy niż 30 dni warto zainteresować się pożyczką w Net Credit.

Firma Net Credit udziela krótkoterminowych pożyczek, maksymalnie do 1200 zł na okres 30 dni.

Aby poznać jakie będą całkowite koszty pożyczki warto skorzystać z kalkulatora.

Kalkulatory pożyczek pozabankowych