Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Częste pytania?

Czy serwis SORTBANK.PL udziela pożyczek gotówkowych?

Nie. Serwis Ror.Pisz.Pl nie udziela pożyczek, nie jest również powiązany z żadnym bankiem ani instytucją finansową .

Skąd biorą się oferty prezentowane w serwisie?

Są to propozycje banków i instytucji finansowych. W serwisie prezentowane są wybrane oferty, które cieszą się największą popularnością. Rankingi niektórych produktów zestawiane są na podstawie opinii internautów jak również na podstawie ankiet i wypowiedzi specjalistów w dziedzinie finansów osobistych.

Czy umowę o pożyczkę, konto lub lokatę zawieram z serwisem?

Nie. Serwis prezentuje oferty wraz z odnośnikiem do specjalnego formularza. Wszystkie dane zawarte w formularzu są w bezpieczny przesyłane do banku lub instytucji finansowej której produkt został wybrany.

Koto ponosi odpowiedzialność za niewywiązanie się z umowy?

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy zarówno ze strony banku i wnioskodawcy. Umowa zawierana jest pomiędzy bankiem (instytucją finansową) a wnioskodawcą i wszystkie kwestie sporne rozwiązują te dwie strony. Jednak zawsze staramy się w miarę naszych możliwości pomóc.

Czy wnioskując o kredyt, pożyczkę czy ubezpieczenie za pośrednictwem serwisu jest naprawdę taniej?

Tak. Wszystkie banki i inne instytucje ponoszą niższe koszty w przypadku weryfikacji wniosku przesłanego za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu są skłonne rezygnować z wielu dodatkowych opłat i prowizji jakie muszą pobierać w przypadku rozpatrywania wniosku dostarczonego w tradycyjny sposób.

Czy istniej możliwość bezpłatnej konsultacji?

Tak. Serwis współpracuje z firmami, w których dyżurują codziennie konsultanci. Wystarczy wybrać produkt i podać swoje imię i nr telefonu. Konsultacja jest zawsze bezpłatna i nie zobowiązuje do zawierania żadnej umowy.

Czy mogę dostać zestawienie wybranych ofert na swój adres email?

Oczywiście wyfraczy że skorzystasz z naszego formularza kontaktowego i określisz jakimi produktami jesteś zainteresowany. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie zestawienie najpopularniejszych ofert wraz z dokładnymi parametrami abyś mógł je dokładnie porównać.

W jaki sposób porównać oferty kredytów aby wybrać najkorzystniejszą propozycję?

Zawsze bierz pod uwagę rzeczywiste oprocentowanie. Korzystaj z kalkulatorów umieszczonych w naszym serwisie. Nasze kalkulatory korzystaj z własnych algorytmów, które automatycznie dodają wszystkie nakładane przez banki dodatkowe opłaty. Dzięki temu zawsze wychwycisz nawet najdrobniejsze różnice w ofercie.

Pamiętaj że są to obliczenia tylko informacyjne, które pomogą Ci wstępnie wybrać ofertę. O pełnych kosztach związanych z zaciąganym kredytem poinformuje Cię Bank lub instytucja finansowa. Możesz również skorzystać z pomocy konsultanta, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, wybierz produkt podaj imię i numer telefonu. Konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty. Konsultacja jest zupełnie bezpłatna. Zachęcamy do skorzystania z pomocy.