Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Częste pytania?

Czy serwis SORTBANK.PL udziela pożyczek gotówkowych?

Nie. Serwis Ror.Pisz.Pl nie udziela pożyczek, nie jest również powiązany z żadnym bankiem ani instytucją finansową .

Skąd biorą się oferty prezentowane w serwisie?

Są to propozycje banków i instytucji finansowych. W serwisie prezentowane są wybrane oferty, które cieszą się największą popularnością. Rankingi niektórych produktów zestawiane są na podstawie opinii internautów jak również na podstawie ankiet i wypowiedzi specjalistów w dziedzinie finansów osobistych.

Czy umowę o pożyczkę, konto lub lokatę zawieram z serwisem?

Nie. Serwis prezentuje oferty wraz z odnośnikiem do specjalnego formularza. Wszystkie dane zawarte w formularzu są w bezpieczny przesyłane do banku lub instytucji finansowej której produkt został wybrany.

Koto ponosi odpowiedzialność za niewywiązanie się z umowy?

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy zarówno ze strony banku i wnioskodawcy. Umowa zawierana jest pomiędzy bankiem (instytucją finansową) a wnioskodawcą i wszystkie kwestie sporne rozwiązują te dwie strony. Jednak zawsze staramy się w miarę naszych możliwości pomóc.

Czy wnioskując o kredyt, pożyczkę czy ubezpieczenie za pośrednictwem serwisu jest naprawdę taniej?

Tak. Wszystkie banki i inne instytucje ponoszą niższe koszty w przypadku weryfikacji wniosku przesłanego za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu są skłonne rezygnować z wielu dodatkowych opłat i prowizji jakie muszą pobierać w przypadku rozpatrywania wniosku dostarczonego w tradycyjny sposób.

Czy istniej możliwość bezpłatnej konsultacji?

Tak. Serwis współpracuje z firmami, w których dyżurują codziennie konsultanci. Wystarczy wybrać produkt i podać swoje imię i nr telefonu. Konsultacja jest zawsze bezpłatna i nie zobowiązuje do zawierania żadnej umowy.

Czy mogę dostać zestawienie wybranych ofert na swój adres email?

Oczywiście wyfraczy że skorzystasz z naszego formularza kontaktowego i określisz jakimi produktami jesteś zainteresowany. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie zestawienie najpopularniejszych ofert wraz z dokładnymi parametrami abyś mógł je dokładnie porównać.

W jaki sposób porównać oferty kredytów aby wybrać najkorzystniejszą propozycję?

Zawsze bierz pod uwagę rzeczywiste oprocentowanie. Korzystaj z kalkulatorów umieszczonych w naszym serwisie. Nasze kalkulatory korzystaj z własnych algorytmów, które automatycznie dodają wszystkie nakładane przez banki dodatkowe opłaty. Dzięki temu zawsze wychwycisz nawet najdrobniejsze różnice w ofercie.

Pamiętaj że są to obliczenia tylko informacyjne, które pomogą Ci wstępnie wybrać ofertę. O pełnych kosztach związanych z zaciąganym kredytem poinformuje Cię Bank lub instytucja finansowa. Możesz również skorzystać z pomocy konsultanta, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, wybierz produkt podaj imię i numer telefonu. Konsultant skontaktuje się z Tobą i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty. Konsultacja jest zupełnie bezpłatna. Zachęcamy do skorzystania z pomocy.