Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Open Life i ING Bank Śląski oferują wspólny produkt

Open Life i ING Bank Śląski oferują wspólny produktOpen Le podjął współpracę z INGBankiem Śląskim S.A. Spółki  stworzyłyprodukt ubezpieczeniowy dla posiadaczy Otwartych Kont Oszczędnościowych.

 

Cieszymy się, że zaufał nam kolejnyPartner – mówi Izabela Śliwowska, Wiceprezes Zarządu Open Le TUŻycie S.A. Mamy nadzieję, że stworzonyprzez nas produkt będzie stanowił atrakcyjną ofertę ubezpieczenia, zapewniającąbezpieczeństwo i komfort na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – dodaje.

Ubezpieczeniena życie Posiadaczy Otwartych Kont Oszczędnościowych (OKO w ING Banku ŚląskimS.A. ma charakter grupowy. Do ubezpieczenia może przystąpić osoba, która zawarłaz ING Bankiem Śląskim S.A. umowę o prowadzenie Otwartego KontaOszczędnościowego. Przystąpienie możliwe jest zapośrednictwem dyspozycji złożonej telefonicznie.

Ochronaubezpieczeniowa świadczona jest na wypadek śmierci Ubezpieczonego oraz śmierciwskutek Nieszczęśliwego wypadku najbliższych członków jego rodziny. W przypadkuzajścia zdarzenia ubezpieczeniowego Towarzystwo Ubezpieczeń wypłaci świadczenieubezpieczeniowe, którego wysokość uzależniona jest od średniej wartości środkówzgromadzonych na rachunku w okresie trzech miesięcy poprzedzających zajściezdarzenia ubezpieczeniowego, i może wynieść nawet 60 000 zł.

Korzyści dla Ubezpieczonego:

kompleksowaochrona na wypadek śmierci Ubezpieczonego oraz najbliższych członków jegorodziny;minimumformalności: przystąpienie na podstawie dyspozycji złożonej telefonicznieniejest wymagana ocena stanu zdrowia;ochronaubezpieczeniowa obowiązuje bez względu na miejsce i czas zdarzeniaubezpieczeniowego (na całym świecie, 24h/dobę;wysokiesumy ubezpieczenia przy niskiej opłacie za ubezpieczenie;możliwośćrezygnacji z Ubezpieczenia w każdym czasie;wprzypadku odstąpienia od Ubezpieczenia w terminie 30 dni licząc od pierwszegodnia pierwszego okresu ubezpieczenia zwrot miesięcznej Opłaty za udostępnienieubezpieczenia w pełnej wysokości.

/ Open Le