Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Nowa kampania: Bezpłatne ubezpieczenie na Dzień Dziecka z Family Direct 4Life Direct wspiera i edukuje młodych rodziców

Nowa kampania: Bezpłatne ubezpieczenie na Dzień Dziecka z Family Direct 4Life Direct wspiera i edukuje młodych rodzicówWsparcie młodych rodziców i podniesienie świadomości społecznej na temat zalet posiadania ubezpieczenia w przełomowych momentach życia, to główne cele nowej kampanii 4Le Direct, przygotowanej specjalnie na Dzień Dziecka. Polski pośrednik ubezpieczeń na życie direct, proponuje bezpłatne ubezpieczenie na życie rodzicom dzieci przez 12 miesięcy od ich urodzenia.  

Nowe ubezpieczenie będzie oferowane przez Family Direct – markę 4Le Direct – dedykowaną rodzinom z dziećmi. – Zdajemy sobie sprawę jak trudny dla młodych rodziców może być okres zaraz po narodzinach dziecka. W natłoku spraw związanych z pojawieniem się nowego członka rodziny łatwo zapomnieć o tym, że warto zapewnić mu bezpieczeństwo finansowe już od pierwszych dni. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw i zaproponować rodzicom dzieci darmowe ubezpieczenie na życie do czasu ukończenia przez potomka pierwszego roku życia. Celem kampanii przygotowanej na Dzień Dziecka jest również edukacja społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa, które zapewnia zawarcie ubezpieczenia na życie- tłumaczy Katarzyna Jedynak, Dyrektor Operacyjny 4Le Direct. Na cele kampanii zostanie uruchomiona dedykowana strona internetowa (www.polisamlodzirodzice.pl. Bieżące informacje będzie można również znaleźć na Facebooku https:www.facebook.com/FamilyDirect.

Bezpłatne ubezpieczenie na życie przysługiwać będzie każdemu rodzicowi do ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia. Oznacza to, że maksymalnie darmowa ochrona może obowiązywać nawet przez 12 miesięcy. – Każdemu z rodziców przysługiwało będzie ubezpieczenie w wysokości 25 000 zł. Niezbędne formalności ograniczyliśmy do minimum. Po zakończeniu okresu ubezpieczenia każdy zdecyduje czy kontynuować ochronę czy zrezygnować z niej bez żadnych dodatkowych formalności i opłat- podkreśla Katarzyna Jedynak.

Po upływie darmowego okresu ubezpieczenia, rodzic będzie mógł kontynuować ochronę bezterminowo. Miesięczne składki będą zaczynać się już od 15 zł, a maksymalna ochrona to 500 000 zł.

4Le Direct