Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Meritum Bank stawia na rozwój i efektywność

Meritum Bank stawia na rozwój i efektywność

Meritum Bank wypracował w 2013 roku 11,7 mln zł zysku netto oraz zwiększył swoją sumę bilansową do 2,95 mld zł.

W tym roku bank planuje dalszy rozwój, chce m.in. podwoić liczbę prowadzonych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, w czym pomóc mają nowe produkty i rozwiązania, w tym udostępniona w marcu br. przełomowa bankowość mobilna. Meritum będzie także pracował nad dalszą poprawą efektywności – w 2014 roku zamierza osiągnąć wielokrotnie wyższy zysk netto.

Portfel kredytów Meritum Banku na koniec 2013 roku wynosił 2,26 mld zł, o 28 proc. więcej niż przed rokiem, zaś wartość portfela depozytów – 2,55 mld zł, co oznacza 36,9 proc. wzrost w porównaniu do 2012 roku. W efekcie wynik na działalności bankowej zwiększył się o 34,7 proc., do 267,6 mln zł. Rozwój akcji kredytowej wspierała stabilna baza depozytowa – współczynnik wypłacalności na koniec 2013 roku wynosił 13,6 proc.

– Rok 2013 to najlepszy rok w dotychczasowej historii Meritum Banku. Cieszy mnie, że w ubiegłym roku Bank utrzymał wyraźny trend wzrostowy – mówi Bartosz Chytła, prezes zarządu Meritum Banku. – Bank jest w szczególnym momencie posiadając wielki potencjał do dalszego wzrostu rentowności, który będzie widoczny już w pierwszym kwartale tego roku jak i w całym 2014 i w latach kolejnych – dodaje.

Meritum Bank utrzymał niską dynamikę wzrostu kosztów na poziomie 6,3 proc. r/r. Na koniec 2013 r. wyniosły one 110,4 mln zł wobec 103,9 mln zł rok wcześniej. Przełożyło się to na spadek wskaźnika kosztów do dochodów o 11,0 pp., do poziomu 41,3 proc.

Zysk netto na koniec 2013 roku wyniósł 11,7 mln zł, co oznacza 87 proc. wzrost r/r. Suma bilansowa banku wynosiła 2,95 mld zł, 32,3 proc. więcej niż przed rokiem.

W 2014 roku bank stawia na dalszy szybki wzrost biznesu i poprawę efektywności.

– W pierwszych miesiącach tego roku zaproponowaliśmy klientom nowe produkty, w tym atrakcyjnie oprocentowane bilokaty oraz rachunek e-Kantor, a także uruchomiliśmy bankowość mobilną. Wkrótce pojawią się kolejne propozycje. Liczymy, że dzięki nim w 2014 roku otworzymy 60 tys. rachunków dla klientów indywidualnych, co oznacza podwojenie obecnej liczby posiadanych kont osobistych. Przede wszystkim jednak stawiamy na główną specjalność naszego Banku: kredyty gotówkowe, biznes pożyczki oraz kredyty ratalne- zapowiada Bartosz Chytła. – Pracujemy też intensywnie nad poprawą efektywności. Naszym celem na ten rok jest wielokrotnie wyższy zysk netto niż w ubiegłym roku i wskaźnik ROE kształtujący się w ścisłej czołówce banków w Polsce – dodaje.

W drugiej połowie marca Meritum Bank udostępnił innowacyjną bankowość mobilną. Jako jedyna w Polsce, zapewnia ona kompletny serwis transakcyjny oraz umożliwia założenie konta osobistego lub firmowego wyłącznie za pośrednictwem aplikacji. Dzięki wykorzystaniu możliwości, jakie dają smartfony i nowa technologia, oferuje także ciekawe rozwiązania, które ułatwią codzienne zarządzanie finansami, m.in. funkcję Zapłać mi, Fotoprzelewy, Geolokalizację transakcji.

Źródło: Meritum Bank