Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku
Santander Consumer Bank
Ocena
4

Kredyt samochodowy

Sprawdź

Santander Consumer Bank
APLIKUJ

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank

  • Atrakcyjne oprocentowanie już od 2,99%1
  • Dogodny okres kredytowania aż do 96 miesięcy
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 10,77%
  • Sprawdź koszt

1 Dla kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 12.03.2018 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: cena pojazdu 73 000 zł, wpłata własna 5000zł, zmienna stopa oprocentowania kredytu: 7,74 %, całkowity koszt kredytu: 23 382,20zł obejmuje: prowizję: 4 340,43zł, odsetki: 18 321,77zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego 10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,77 %, całkowita kwota kredytu 68 000zł; czas obowiązywania umowy: 72 miesiące; całkowita kwota do zapłaty 91 382,20 zł; wysokość miesięcznych równych rat 1 269,20zł zł; wysokość ostatniej raty balonowej: 14600,00 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.


SerwisKredytowy.pl
Ocena
4

Kredyt samochodowy

Sprawdź

SerwisKredytowy.pl
APLIKUJ

Kredyt samochodowy w SerwisKredytowy.pl

  • oprocentowanie już od 3.49
  • szybka decyzja kredytowa
  • uproszczona procedura dla firm
  • dojazd do klienta


kredyty samochodowe, kredyt na samochód używany

Kredyt samochodowy możemy zaciągnąć na kupno samochodu nowego i używanego. W stosunku do normalnego kredytu gotówkowego ma on tę przewagę, że jest tańszy.

Różnica w oprocentowaniu wynosi na ogół kilka punktów procentowych.

A to dzięki temu, że banki mają lepsze zabezpieczenie takiego kredytu w postaci samochodu. Poza tym mają też pewność co do sposobu i przedmiotu, na jaki zostaną wydane pieniądze.

W zależności od oferty banku, kredyt samochodowy możemy otrzymać na okres do 6-8 lat. Jeśli nabywamy wóz używany nie może mieć on więcej niż 15-20 lat w dniu, w jakim spłacimy pożyczkę. Ogólna zasada jest taka: im starsze auto nabywamy, tym wyższe są koszty pożyczki.

Jakie dokumenty są wymagane?


tanie oc, ubezpieczenia samochodowe

Aby uzyskać kredyt samochodowy, najczęściej musimy dostarczyć poświadczenie z zakładu pracy o wysokości dochodów. Z tego obowiązku będziemy najczęściej zwolnieni, jeśli wnosimy duży wkład własny (np. 40 proc.) lub bierzemy pożyczkę w banku, w którym posiadamy już rachunek. Wtedy wystarczy nasze oświadczenie o dochodach.

W przypadku samochodów używanych bank będzie żądał dostarczenia odpisu o braku ustanowienia zastawu na kupowanym pojeździe (poświadczenie z rejestru zastawów).

Zaciągając kredyt samochodowy musimy obowiązkowo wykupić polisę autocasco. W ten sposób banki zabezpieczają się na wypadek kradzieży pojazdu. W razie jeśliby do niej doszło, odszkodowanie zostanie w pierwszej kolejności przeznaczone na spłatę kredytu.