Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Kredyty SamochodowePrzejdź do kalkulatora kredytów gotówkowych

Kalkulator kredytów hipotecznych – oblicz ratę

Przegląd szybkich pozyczek pozabankowych

kredyty samochodowe, kredyt na samochód używany

Kredyt samochodowy możemy zaciągnąć na kupno samochodu nowego i używanego. W stosunku do normalnego kredytu gotówkowego ma on tę przewagę, że jest tańszy.

Różnica w oprocentowaniu wynosi na ogół kilka punktów procentowych.

A to dzięki temu, że banki mają lepsze zabezpieczenie takiego kredytu w postaci samochodu. Poza tym mają też pewność co do sposobu i przedmiotu, na jaki zostaną wydane pieniądze.

W zależności od oferty banku, kredyt samochodowy możemy otrzymać na okres do 6-8 lat. Jeśli nabywamy wóz używany nie może mieć on więcej niż 15-20 lat w dniu, w jakim spłacimy pożyczkę. Ogólna zasada jest taka: im starsze auto nabywamy, tym wyższe są koszty pożyczki.

Jakie dokumenty są wymagane?


tanie oc, ubezpieczenia samochodowe

Aby uzyskać kredyt samochodowy, najczęściej musimy dostarczyć poświadczenie z zakładu pracy o wysokości dochodów. Z tego obowiązku będziemy najczęściej zwolnieni, jeśli wnosimy duży wkład własny (np. 40 proc.) lub bierzemy pożyczkę w banku, w którym posiadamy już rachunek. Wtedy wystarczy nasze oświadczenie o dochodach.

W przypadku samochodów używanych bank będzie żądał dostarczenia odpisu o braku ustanowienia zastawu na kupowanym pojeździe (poświadczenie z rejestru zastawów).

Zaciągając kredyt samochodowy musimy obowiązkowo wykupić polisę autocasco. W ten sposób banki zabezpieczają się na wypadek kradzieży pojazdu. W razie jeśliby do niej doszło, odszkodowanie zostanie w pierwszej kolejności przeznaczone na spłatę kredytu.