Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Kredyty Refinansowe

Kredyt refinansowy przeznaczony jest na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

Często bywa tak, że w momencie zaciągania kredytu hipotecznego wybieramy najatrakcyjniejszą ofertę, jednak po kilku latach okazuje się, że inny bank proponuje dużo bardziej korzystne warunki.

Powodem tego są zmiany na rynku, konkurencyjność i sytuacja finansowa w kraju.

Aby nie trwać w niekorzystnym zobowiązaniu finansowym możemy zaciągnąć kredyt refinansowy. Często dzięki temu możemy oszczędzić nawet około 30%.

Kredyt refinansowy to niższe odsetki a co za tym idzie mniejsze comiesięczne raty.

Jednak zanim zdecydujemy się na zmianę wcześniej zaciągniętego zobowiązania na kredyt refinansowy trzeba dokładnie sprawdzić bankowe opłaty i prowizje związane z rozwiązaniem starej umowy kredytowej. Może się okazać że opłaty jakie poniesiemy za zerwanie umowy z dotychczasowym bankiem przerosną korzyści płynące z refinansowania. Warto wcześniej dokładnie przeanalizować całą sytuację i skonsultować się z doradcą banku który udziela kredytu refinansowego.

Poniżej zamieściliśmy zestawienie ofert kredytów refinansowych. Nie warto skupiać się na jednej propozycji. Można zaciągnąć porady kilku doradców i samemu wyciągnąć najlepsze wnioski.