Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Kredyty Refinansowe

Kredyt refinansowy przeznaczony jest na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

Często bywa tak, że w momencie zaciągania kredytu hipotecznego wybieramy najatrakcyjniejszą ofertę, jednak po kilku latach okazuje się, że inny bank proponuje dużo bardziej korzystne warunki.

Powodem tego są zmiany na rynku, konkurencyjność i sytuacja finansowa w kraju.

Aby nie trwać w niekorzystnym zobowiązaniu finansowym możemy zaciągnąć kredyt refinansowy. Często dzięki temu możemy oszczędzić nawet około 30%.

Kredyt refinansowy to niższe odsetki a co za tym idzie mniejsze comiesięczne raty.

Jednak zanim zdecydujemy się na zmianę wcześniej zaciągniętego zobowiązania na kredyt refinansowy trzeba dokładnie sprawdzić bankowe opłaty i prowizje związane z rozwiązaniem starej umowy kredytowej. Może się okazać że opłaty jakie poniesiemy za zerwanie umowy z dotychczasowym bankiem przerosną korzyści płynące z refinansowania. Warto wcześniej dokładnie przeanalizować całą sytuację i skonsultować się z doradcą banku który udziela kredytu refinansowego.

Poniżej zamieściliśmy zestawienie ofert kredytów refinansowych. Nie warto skupiać się na jednej propozycji. Można zaciągnąć porady kilku doradców i samemu wyciągnąć najlepsze wnioski.