Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


Kredyt refinansowy przeznaczony jest na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

Często bywa tak, że w momencie zaciągania kredytu hipotecznego wybieramy najatrakcyjniejszą ofertę, jednak po kilku latach okazuje się, że inny bank proponuje dużo bardziej korzystne warunki.

Powodem tego są zmiany na rynku, konkurencyjność i sytuacja finansowa w kraju.

Aby nie trwać w niekorzystnym zobowiązaniu finansowym możemy zaciągnąć kredyt refinansowy. Często dzięki temu możemy oszczędzić nawet około 30%.

Kredyt refinansowy to niższe odsetki a co za tym idzie mniejsze comiesięczne raty.

Jednak zanim zdecydujemy się na zmianę wcześniej zaciągniętego zobowiązania na kredyt refinansowy trzeba dokładnie sprawdzić bankowe opłaty i prowizje związane z rozwiązaniem starej umowy kredytowej. Może się okazać że opłaty jakie poniesiemy za zerwanie umowy z dotychczasowym bankiem przerosną korzyści płynące z refinansowania. Warto wcześniej dokładnie przeanalizować całą sytuację i skonsultować się z doradcą banku który udziela kredytu refinansowego.

Poniżej zamieściliśmy zestawienie ofert kredytów refinansowych. Nie warto skupiać się na jednej propozycji. Można zaciągnąć porady kilku doradców i samemu wyciągnąć najlepsze wnioski.