Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej


kredyt odnawialny, kredyt w koncie

Kredytem odnawialnym nazywamy kredyt w naszym koncie. Jest to bardzo korzystny sposób pozyskania środków finansowych w momencie gdy nagle potrzebujemy pieniędzy.

W przypadku kredytu odnawialnego prowizja nie jest wysoka a oprocentowanie dość korzystne.

Uruchomienie takiego zobowiązania na swoim koncie jest na pewno bardziej korzystne niż zaciąganie kredytów gotówkowych czy mocno promowanych kredytów sezonowych np. wakacyjnych czy świątecznych.

W przypadku wymienionych kredytów sezonowych oprocentowanie wydaje się dość korzystne natomiast prowizje najczęściej są bardzo wysokie. Kredyt odnawialny zaciągamy na raz określonych warunkach i bez obawy, że zmieni się prowizja czy oprocentowanie. W przypadku dużych zmian bank musi nas poinformować gdy będziemy chcieli ponownie skorzystać z tego sposobu finansowania swoich potrzeb.

Jednak pamiętajmy o bardzo istotnej rzeczy. Musimy mieć kontrolę nad zaciąganymi zobowiązaniami finansowymi. Jeżeli ciągle korzystamy z kredytu odnawialnego i nie kontrolujemy swoich wydatków, łatwo możemy wpaś w tak zwaną pułapkę kredytową.