Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Kredyty Mieszkaniowe

Potrzebujesz kredytu na mieszkanie? Jeżeli zależy ci na czasie zobacz poniższe porównanie. Możesz wybrać samodzielnie ofertę lub skorzystać z bezpłatnej pomocy.

Ostatnie zmiany które zawdzięczamy Rekomendacji S wprowadziły wiele zamieszania. Kredyty na zakup mieszkania poważnie zdrożały, dodatkowo wiele banków zrezygnowało z udzielania kredytów obcej walucie.

Jednak na rynku istnieją oferty naprawdę atrakcyjne.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, dzięki temu poznasz atrakcyjne oferty kredytów przeznaczonych na zakup mieszkania.Przejdź do kalkulatora kredytów gotówkowych

Kalkulator kredytów hipotecznych – oblicz ratę

Przegląd szybkich pozyczek pozabankowych

kredyt hipoteczny, kredyt mieszkaniowy, hipoteczne kredyty

Decydując się na kredyt mieszkaniowy, trzeba dokładnie przygotować się do procesu starania się o tę formę finansowania zakupu mieszkania czy domu. Parę prostych zabiegów sprawi, że szanse na jego otrzymanie znacznie wzrosną.

Dla wielu młodych rodzin kredyt hipoteczny jest jedyną możliwością na zrealizowanie marzenia o kupieniu swojego mieszkania bądź domu. Zatem decydując się na niego trzeba się solidnie przygotować.

Pierwszym krokiem powinno być obliczenie zdolności kredytowej. Zobacz kalkulator zdolności kredytowej

Dzięki temu dowiemy się jaką największą sumę możemy otrzymać od banku, oraz dzięki temu będziemy wiedzieć jakiego mieszkania poszukiwać. Jeżeli wybierzemy mieszkanie i ustalimy wstępne warunki zakupu, zanim dokładnie dowiemy się jakimi środkami dysponujemy może przysporzyć to nam kłopotów.

Miejmy również na uwadze fakt, że proces przyznawania kredytów hipotecznych jest dość długi. Warto odpowiednio wcześniej złożyć wniosek o kredyt hipoteczny.

Nie ograniczajmy się do jednego banku. Przy kredytach hipotecznych najczęściej jest możliwość negocjacji warunków. Warto przesłać kilka wniosków a decyzję podjąć dopiero po wstępnych rozmowach z przedstawicielem banku.

Jaki kredyt wybrać? Kredyt budowlano hipoteczny czy typowy kredyt hipoteczny?

Kredyt mieszkaniowy jak i kredyt budowlano-hipoteczny jest zobowiązaniem, którego poręczeniem jest zapis hipoteczny do Księgi Wieczystej. Rozgrupowanie na te dwa warianty kredytu połączone jest z celem, na jaki ma być przeznaczone zobowiązanie.

Kredyt budowlano-hipoteczny jest zestawieniem krótkoterminowego zobowiązania budowlanego, który można wydać w czasie 24 miesięcy na zakończenie remontu czy budowy i długoterminowego zobowiązania mieszkaniowego spłacanego już po zamknięciu budowy przez długi okres najczęściej przez dwadzieścia lat. Kredyty te z zasady są przelewane w paru partiach w miarę przebiegu robót budowlanych.

Kredyt hipoteczny jest długoterminowym zobowiązaniem, najczęściej wypłacany jest w całości. Przeznaczeniem tego kredytu jest zakup lub refinansowanie zakupu mieszkania czy domu.

Kredyt budowlano hipoteczny jest droższym zobowiązaniem. Jednak typowy kredyt hipoteczny chociaż jest tańszy obciąża budżet domowy przez wiele lat.