Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


oferta dla firm

Rozkręcając nowy biznes musimy pamiętać o wielu istotnych sprawach, przede wszystkim trzeba znać branżę w której będziemy się poruszać, należy dobrze poznać konkurencję aby wiedzieć na co postawić we własnej firmie. Poza tym należy wynająć lokal i zakupić niezbędne sprzęty biurowe, wszystko to jest bardzo kosztowne, dlatego warto jest zastanowić się nad pożyczką oferowaną specjalnie dla młodych przedsiębiorców.

Takie kredyty mają dosyć szeroką ofertę więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Aby dostać korzystną pożyczkę trzeba uzbroić się w cierpliwość i spełnić kilka ważnych warunków. Banki dające takie kredyty zwykle dosyć skrupulatnie sprawdzają naszą zdolność kredytową.

Najważniejszy jest dobry biznes plan. Musimy w nim przedstawić główne założenia naszej firmy co najmniej na kilka lat. To jak widzimy naszą spółkę będzie wpływało na jej dalszy rozwój. Kolejnym czynnikiem wpływającym na wysokość pożyczki jest to czy potrzebna nam będzie cała kwota, czy może potrzebujemy tylko połowę środków. Jeżeli kredyty mają być tylko lekką podporą na pewno będziemy mieli większe szanse.