Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku


konta dla młodzieży

Już trzynastolatek może posiadać własne konto bankowe.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla młodego człowieka. Dzięki temu, uczy się samodzielności finansowej oraz zarządzaniem swoimi pieniędzmi. Według badań przeprowadzonych w USA aż 60 % ludzi, którzy od wczesnych młodzieńczych lat dysponowali własnym kontem bankowym osiągnęło sukces finansowy.

Własne konto bankowe uczy nastolatka dyscypliny a także pobudza do planowania i realizowania własnych przedsięwzięć zarobkowych.

Konto młodzieżowe prowadzone jest zupełnie bezpłatnie, nie ma wymagań co do comiesięcznych wpływów. Do konta dołączana jest najczęściej bezpłatna karta płatnicza dzięki której młody człowiek może realizować płatności internetowe a także wykonywać operacje bezgotówkowe.

Aby założyć konto dla nastolatka wystarczy wybrać odpowiednią ofertę i przesłać wniosek. W ciągu kilku dni kurier przywozi umowę do miejsca naszego zamieszkania. Pozostaje tylko podpisać umowę i poczekać aż konto zostanie aktywowane.Inteligo
Ocena
9

Konto młodzieżowe

Sprawdź

Inteligo
APLIKUJ

Konto młodzieżowe w Inteligo

  • konto Inteligo od 13 roku życia!
  • dowolna ilość rachunków w ramach jednego konta z własnymi nazwami
  • Visa Electron umożliwiająca płatności w internecie
  • ponad 3400 bezpłatnych bankomatów