Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


W obecnej chwili praktycznie do każdego konta bankowego oferowany jest dostęp za pośrednictwem Internetu.

Jednakże typowe konto internetowe jest znacznie tańsze niż tradycyjny ROR. Wybierając konto bankowe należy wziąć pod uwagę nie tytko opłaty za prowadzenie konta i przelewy ale również prowizje za wypłatę pieniędzy z bankomatów i płatności za wydanie i użytkowanie kart płatniczych.

Przelewy w tradycyjnych kontach bankowych są zdecydowanie droższe niż przelewy w koncie internetowym, dodatkowo za przelewy w obrębie danego banku internetowego nie zapłacimy wcale. Jeżeli często dokonujemy zakupów w Internecie warto poszukać konta, które jest najpopularniejsze w śród sprzedawców. Dzięki temu, że przelewy będą wykonywane w obrębie danego banku internetowego nie poniesiemy żadnych kosztów .

Dodatkowym plusem konta w banku internetowym są darmowe przelewy do takich instytucji jak ZUS I US.

Zakładając konto w banku internetowym najczęściej nie ponosimy kosztów za prowadzenie konta jak również nie musimy obowiązkowo zasilać konta określonymi stawkami.

W tradycyjnym banku za dostęp do konta za pośrednictwem Internetu najczęściej zapłacimy. Koszty są różne w zależności od danego banku. Najczęściej zapłacimy za tokeny uwierzytelniające operacje lub kody jednorazowe.

Wybieraj konto rozsądnie zwróć uwagę na:

  • Koszty prowadzenia rachunku
  • Koszty wypłaty pieniędzy z bankomatów
  • Koszty przelewów
  • Obowiązkowe comiesięczne wpływy gotówki na konto
  • Koszty wydania, użytkowania i odnowienia kart płatniczych

Poniżej prezentujemy zestawienie najbardziej popularnych kont internetowych