Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Kalkulatory kredytowe

Kalkulator kredytowy

kalkulator kredytowy

Decydując się na zakup ubezpieczenia czy zaciągnięcie zobowiązania kredytowego warto wcześniej porównać parametry proponowanych przez banki lub Towarzystwa ubezpieczeniowe produktów.

Warto pamiętać, że tak wyróżnione 0 w przedstawianych ofertach nie odzwierciedla całkowitych kosztów jakie poniesiemy. Dopiero dokładna analiza parametrów produktu może ukazać nam całkowity koszt kredytu czy ubezpieczenia.

W przypadku kredytów taką analizę można przeprowadzić na kalkulatorze kredytowym. Oczywiście każdy bank prowadzi własną politykę i kredytów udziela na swoich własnych zasadach. Dlatego należy pamiętać że obliczenia wskazują tylko przybliżony koszt całkowity zobowiązania i wysokość rat.

W kalkulatorze który przygotowaliśmy wystarczy podać tylko takie parametry jak wysokość oprocentowania i okres spłaty. Kalkulator jest tak skonstruowany że dolicza automatycznie prowizję inne koszty bankowe najczęściej doliczane przez banki podczas zaciągania zobowiązania.

Porównując w ten sposób kilka ofert można znaleźć tę która jest najkorzystniejsza. Zachęcamy do wykorzystania kalkulatora kredytowego podczas porównania ofert.

Kalkulator zdolności kredytowej

Każdy bank zanim udzieli kredytu przeprowadza analizę sytuacji finansowej kredytobiorcy. Dzięki temu może podjąć decyzję co do zabezpieczeń jakie musi zastosować udzielając kredytu.

Przeprowadzając taką analizę kredytową bank bierze szereg czynników pod uwagę. Do obliczeń wykorzystywane są wewnętrzne mechanizmy bankowe do których nikt z zewnątrz nie ma dostępu.

Jednak znając kryteria i zasady obliczania zdolności kredytowej można samemu ocenić własną zdolność finansową. Kalkulator zdolności kredytowej który przygotowaliśmy zawiera wszystkie brane pod uwagę przez banki czynniki potrzebne do obliczenia zdolności kredytowej.

Kalkulator kredytu hipotecznego.

Biorąc pod uwagę wysokość kredytu, założone roczne oprocentowanie i czas na jaki został zaciągnięty kredyt, możesz bez najmniejszego kłopotu obliczyć wartość poszczególnych rat kredytu, wysokość odsetek oraz spłat mesięcznych bez odsetek.