Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Jeszcze nie jest za późno na "grafen" w mobilnych płatnościach

Jeszcze nie jest za późno na "grafen" w mobilnych płatnościach

Systemy płatnicze wchodzą w fazę bezgotówkową i ten stan jest coraz lepiej zauważany przez konsumentów. Nie mam tu na myśli transakcji karcianych, które istnieją od dawna, ale nowe, prawdziwie cyfrowe rozwiązanie przystosowane do zmieniających się zachowań zakupowych.

Technologicznie zaawansowane, a jednocześnie banalne w obsłudze, dające łatwość płatności, kontrolę wydatków i stabilność użytkowania – takie aplikacje podbiją rynek. No dobrze, ale statystyczny konsument Internetu, któremu opowiemy o możliwościach płatności mobilnych, powie: mi wystarcza karta płatnicza, kredytowa lub debetowa. Czy więc jest jeszcze za wcześnie na rewolucję w płatnościach? Wręcz odwrotnie! To oznacza, że jeszcze nie przespaliśmy momentu, w którym możemy na rynek wprowadzać innowacyjne, polskie rozwiązania i przyzwyczajać do nich użytkowników.

Google, Facebook, Amazon, Apple – oprócz tego, że wszystkie są światowymi liderami w branży internetowej i technologicznej, a ich twórcy to ikony XXI wieku – teraz mają nowy wspólny mianownik: rozwijają własne platformy płatności mobilnych. Google buduje Google Wallet, Facebook właśnie dostał licencję bankową w Unii Europejskiej, Amazon wprowadził Amazon Coins, czyli własną walutę w Europie, a Apple ma dane o 800 milionach kart płatniczych na świecie, które chce zamienić w rozwiązanie płatnicze. Mówiąc więc brutalnie: albo wyprzedzimy ich na starcie, albo będziemy latami mogli pocieszać się pozycją lidera w drugiej lidze. Bez perspektyw awansu do ekstraklasy, bo karty będą już rozdane. Rynek płatności mobilnych dopiero ustala swoje ramy, ale już widać wyraźnie, że będzie to jeden z kluczowych obszarów rozwoju e-commerce w najbliższych latach. Jeżeli chcemy poszukiwać szans na polskie masowe innowacje to warto śledzić rozwój sytuacji na tym rynku.

A co ciekawego wydarzyło się w e-płatnościach w ostatnim czasie? Liczba użytkowników mobilnych rośnie równie szybko jak zasięg szerokopasmowego internetu w Polsce. W najatrakcyjniejszej dla handlu grupie wiekowej (od 15 do 34 lat już blisko 70% użytkowników posługuje się smarfonami. W sumie aktywnych w Polsce jest blisko 14 mln użytkowników urządzeń mobilnych. Oczywiście, ktoś może teraz przypomnieć wyniki ankiet wg których 13% z nich nawet nie wie, że ma smartfona. Przedstawiciele tej świadomej reszty użytkowników jeśli już ściągną jakąkolwiek aplikację na telefon to z wielkim prawdopodobieństwem będzie ona darmowa i posłuży do rozrywki – tylko jedna na trzydzieści osób zdecyduje się na płatną wersję. Gdzie w takim razie jest ten potencjał mobilnych i cyfrowych płatności? Za kolejnym zakrętem rozwoju rynku. Stoimy przed typowym dylematem jajka i kury: niewiele osób używa płatności mobilnych, bo mała jest sieć akceptacji, a aplikacje nie działają idealnie. Sprzedawcy powoli przekonują się się do wdrażania alternatywnych metod płatności, bo dla 95% klientów wystarczające są szybkie przelewy w Internecie, lub gotówka w realu. Jako ciekawostkę warto przytoczyć dane NBP: ponad 70% transakcji kartami w Polsce to wypłata gotówki z bankomatu! Ale przypomnijmy sobie historię kart zbliżeniowych. Jeszcze w 2009 roku był to gadżet bez szerszego zastosowania. Po niespełna dwóch latach już większość klientów banków miała w portfelach karty zbliżeniowe i na co dzień ich używała.

Jest zasadnicza różnica pomiędzy płatnościami cyfrowymi a historią kart zbliżeniowych. W nowych systemach płatności można znaleźć sporo miejsca na polską autorską technologię. Przed nami otwarty rynek bez budowanego od pół wieku duopolu jaki znamy z Visy i MasterCarda. O dziwo mamy też przepisy prawne które nie blokują inicjatywy. Dysponujemy potencjałem bardzo dobrych informatyków, kryptografów i grafików. Takie zespoły mogą przygotować świetne rozwiązania, o których będzie głośno za granicą, tak jak o odkryciach związanych z grafenem. Przed nami wiele dróg do sukcesu, tylko musimy wykorzystać szansę.

Maciej Łuczak

Autor będzie moderował panele dyskusyjne na temat przyszłości płatności mobilnych w Polsce na konferencji Płatności Mobilne 2014 w dniach 14-15 maja w Warszawie. Zawodowo zajmuje się rozwojem polskiego systemu cyfrowej gotówki Billon.