Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI w ofercie AXA Życie TU SA

Fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI w ofercie AXA Życie TU SA

Z przyjemnością informujemy, że fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI SA dołączyły do oferty wiodącego towarzystwa ubezpieczeniowego – AXA Życie TU SA i będą dostępne w oferowanych przez nie produktach inwestycyjno-ubezpieczeniowych z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

Pierwszymi funduszami, które dołączyły do oferty AXA Życie TU SA są dwa fundusze zamknięte: EQUES DEBITUM FIZ NFS – fundusz sekurytyzacyjny inwestujący z dyskontem w portfele nieobsługiwanych wierzytelności detalicznych, plasujący się w czołówce rynku wierzytelności (ponad 120 mln zł aktywów netto, 550 mln zł nabytych roszczeń, stopa zwrotu ponad 22% w niespełna 2 lata oraz EQUES Total Return FIZ – fundusz absolutnej stopy zwrotu, inwestujący w szerokie spektrum płynnych instrumentów, którego celem jest osiąganie zysków w każdych warunkach rynkowych, niezależnie od bieżącej koniunktury, najnowszy FIZ w ofercie Towarzystwa, rozpoczynający budowę portfela i wyników. Fundusze będą dostępne dla Klientów mBanku w ramach Aktywnych Portfeli Funduszy – innowacyjnego produktu, łączącego korzyści polisy ubezpieczeniowej, funduszy inwestycyjnych i zarządzania portfelem papierów wartościowych, oferowanego w dwóch wariantach: ze składką jednorazową oraz jako program regularnego oszczędzania.

AXA Życie TU SA to podmiot z Grupy AXA,jednej z największych grup finansowych świata, obsługującej ponad 70 milionów klientów w kilkudziesięciu krajach. Jest obecne na polskim rynku od 1994 r. (do 2006 r. pod nazwą Winterthur Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna. Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oferuje najnowocześniejsze ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia ochronne i inwestycyjne, w tym te, które pozwolą zapewnić godziwą emeryturę (tzw. III filar.

Bogate, międzynarodowe doświadczenia Grupy oraz szerokie kompetencje ekspertów AXA Życie TU SA, pozwalają oferować klientom dostęp do najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Towarzystwo dba o to, aby każdy Klient mógł znaleźć w jego ofercie nowoczesny produkt ubezpieczeniowy dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, odpowiadający jego sytuacji rodzinnej i materialnej.

Cieszymy się, że grono partnerów biznesowych Eques Investment TFI powiększa się o kolejną uznaną instytucję finansową. Jesteśmy przekonani, że wyniki funduszy zarządzanych przez EQUES Investment TFI SA jak i wieloletnie doświadczenie naszego nowego partnera AXA Życie TU SA przyniosą Klientom wymierne efekty oraz satysfakcję z podjętych decyzji inwestycyjnych.

EQUES Investment TFI SA