Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI w ofercie AXA Życie TU SA

Fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI w ofercie AXA Życie TU SA

Z przyjemnością informujemy, że fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI SA dołączyły do oferty wiodącego towarzystwa ubezpieczeniowego – AXA Życie TU SA i będą dostępne w oferowanych przez nie produktach inwestycyjno-ubezpieczeniowych z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

Pierwszymi funduszami, które dołączyły do oferty AXA Życie TU SA są dwa fundusze zamknięte: EQUES DEBITUM FIZ NFS – fundusz sekurytyzacyjny inwestujący z dyskontem w portfele nieobsługiwanych wierzytelności detalicznych, plasujący się w czołówce rynku wierzytelności (ponad 120 mln zł aktywów netto, 550 mln zł nabytych roszczeń, stopa zwrotu ponad 22% w niespełna 2 lata oraz EQUES Total Return FIZ – fundusz absolutnej stopy zwrotu, inwestujący w szerokie spektrum płynnych instrumentów, którego celem jest osiąganie zysków w każdych warunkach rynkowych, niezależnie od bieżącej koniunktury, najnowszy FIZ w ofercie Towarzystwa, rozpoczynający budowę portfela i wyników. Fundusze będą dostępne dla Klientów mBanku w ramach Aktywnych Portfeli Funduszy – innowacyjnego produktu, łączącego korzyści polisy ubezpieczeniowej, funduszy inwestycyjnych i zarządzania portfelem papierów wartościowych, oferowanego w dwóch wariantach: ze składką jednorazową oraz jako program regularnego oszczędzania.

AXA Życie TU SA to podmiot z Grupy AXA,jednej z największych grup finansowych świata, obsługującej ponad 70 milionów klientów w kilkudziesięciu krajach. Jest obecne na polskim rynku od 1994 r. (do 2006 r. pod nazwą Winterthur Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna. Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oferuje najnowocześniejsze ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia ochronne i inwestycyjne, w tym te, które pozwolą zapewnić godziwą emeryturę (tzw. III filar.

Bogate, międzynarodowe doświadczenia Grupy oraz szerokie kompetencje ekspertów AXA Życie TU SA, pozwalają oferować klientom dostęp do najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Towarzystwo dba o to, aby każdy Klient mógł znaleźć w jego ofercie nowoczesny produkt ubezpieczeniowy dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, odpowiadający jego sytuacji rodzinnej i materialnej.

Cieszymy się, że grono partnerów biznesowych Eques Investment TFI powiększa się o kolejną uznaną instytucję finansową. Jesteśmy przekonani, że wyniki funduszy zarządzanych przez EQUES Investment TFI SA jak i wieloletnie doświadczenie naszego nowego partnera AXA Życie TU SA przyniosą Klientom wymierne efekty oraz satysfakcję z podjętych decyzji inwestycyjnych.

EQUES Investment TFI SA