Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Dwie lokaty Hit Tygodnia na platformie bossabank

Dwie lokaty Hit Tygodnia na platformie bossabank

Ruszyła już piąta z rzędu promocja lokat na platformie oszczędnościowo-inwestycyjnej bossabank. Od 7 do 14 kwietnia dostępne będą dwie lokaty oferowane w ramach akcji Hit Tygodnia: 1-miesięczna 3,3 proc. oraz 7-miesięczna 3,64 proc.

bossabank, internetowa platforma oszczędnościowo-inwestycyjna Banku Ochrony Środowiska i Domu Maklerskiego BOŚ w nowatorski sposób zachęca do oszczędzania na lokatach terminowych. Co tydzień w poniedziałek przedstawia nową ofertę lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu są zastępowane kolejnymi dwiema lokatami.

Na każdej lokacie oferowanej w ramach akcji Hit Tygodnia można zdeponować od 1 tys. zł do 100 tys. zł. Jeden klient może co tydzień założyć dwa depozyty o różnych terminach zapadalności (posiadacze lokat w BOŚ Banku lub na platformie bossabank muszą zdeponować nowe środki. Aktualna promocja Hit Tygodnia to lokaty: 1-miesięczna, z oprocentowaniem środków w wysokości 3,3% w skali roku oraz 7-miesięczna – oferującą 3,64% w skali roku.

Produkty depozytowe to nie jedyny wyróżnik platformy bossabank. Obok lokat dostępna jest także szeroka oferta innych produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych (około 200 funduszy. Umożliwia ona klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych.

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO bossabank, oferujące bezprowizyjne przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, oraz wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju. Posiadacz rachunku otrzymuje również dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska