Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę o współpracy

BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę  o współpracy

Na początku czerwca BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę 

o współpracy w zakresie finansowania zakupu samochodów marki KIA.

Firmy zawarły umowę o długoterminową współpracę na wyłączność w zakresie finansowania stocków dealerskich oraz dostarczania pod marką KIA Finance innowacyjnych produktów kredytowych i leasingowych dla klientów indywidualnych odwiedzających jeden z 75 salonów KIA.

W ubiegłym roku firma KIA sprzedała w Polsce 17 144 nowe samochody oraz osiągnęła 6. miejsce na rynku samochodów osobowych z 6 proc. udziałem w rynku. Dzięki właśnie rozpoczynającej się współpracy obie firmy będą umacniały pozycję swoich marek na rynku. Dla banku będzie to istotne wzmocnienie pozycji w obszarze finansowania samochodów, w szczególności nowych aut.

Bank BNP Paribas zajmuje obecnie 4. pozycję na rynku kredytów samochodowych. Ponad 15 tys. klientów rocznie korzysta w BNP Paribas z wygodnego i szybkiego finansowania nowych i używanych samochodów. Bank przewiduje, że współpraca z KIA istotnie zwiększy wolumen udzielanych kredytów.

– Jestem przekonany, że połączenie możliwości KIA i doświadczenia naszego banku w obszarze finansowania pojazdów stworzy wartość dodaną dla wszystkich klientów KIA, którzy będą mogli skorzystać z konkurencyjnej oferty kredytu samochodowego i leasingu -powiedział Michel Thebault, wiceprezes BNP Paribas Banku Polska, dyrektor Obszaru Personal Finance.

– BNP Paribas Bank Polska S.A będzie jedynym podmiotem, z którym prowadzić będziemy współfinansowane kampanie sprzedażowe lub akcje komercyjne, dotyczące kredytów i leasingu oferowanych przez Kia pod marką Kia Finance. Jestem przekonany, że wybór tak profesjonalnego i rzetelnego partnera sprawi, że nasi klienci będą zadowoleni z zaproponowanych bardzo korzystnych warunków finansowania – powiedział Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska.

Szczegółowe informacje o ofercie kredytowej dostępne są na stronie internetowej www.bnpparibas.pl oraz w autoryzowanych salonach dealerskich KIA.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska