Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę o współpracy

BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę  o współpracy

Na początku czerwca BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę 

o współpracy w zakresie finansowania zakupu samochodów marki KIA.

Firmy zawarły umowę o długoterminową współpracę na wyłączność w zakresie finansowania stocków dealerskich oraz dostarczania pod marką KIA Finance innowacyjnych produktów kredytowych i leasingowych dla klientów indywidualnych odwiedzających jeden z 75 salonów KIA.

W ubiegłym roku firma KIA sprzedała w Polsce 17 144 nowe samochody oraz osiągnęła 6. miejsce na rynku samochodów osobowych z 6 proc. udziałem w rynku. Dzięki właśnie rozpoczynającej się współpracy obie firmy będą umacniały pozycję swoich marek na rynku. Dla banku będzie to istotne wzmocnienie pozycji w obszarze finansowania samochodów, w szczególności nowych aut.

Bank BNP Paribas zajmuje obecnie 4. pozycję na rynku kredytów samochodowych. Ponad 15 tys. klientów rocznie korzysta w BNP Paribas z wygodnego i szybkiego finansowania nowych i używanych samochodów. Bank przewiduje, że współpraca z KIA istotnie zwiększy wolumen udzielanych kredytów.

– Jestem przekonany, że połączenie możliwości KIA i doświadczenia naszego banku w obszarze finansowania pojazdów stworzy wartość dodaną dla wszystkich klientów KIA, którzy będą mogli skorzystać z konkurencyjnej oferty kredytu samochodowego i leasingu -powiedział Michel Thebault, wiceprezes BNP Paribas Banku Polska, dyrektor Obszaru Personal Finance.

– BNP Paribas Bank Polska S.A będzie jedynym podmiotem, z którym prowadzić będziemy współfinansowane kampanie sprzedażowe lub akcje komercyjne, dotyczące kredytów i leasingu oferowanych przez Kia pod marką Kia Finance. Jestem przekonany, że wybór tak profesjonalnego i rzetelnego partnera sprawi, że nasi klienci będą zadowoleni z zaproponowanych bardzo korzystnych warunków finansowania – powiedział Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska.

Szczegółowe informacje o ofercie kredytowej dostępne są na stronie internetowej www.bnpparibas.pl oraz w autoryzowanych salonach dealerskich KIA.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska