Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę  o współpracy

Na początku czerwca BNP Paribas Bank Polska i KIA Motors Polska podpisały umowę 

o współpracy w zakresie finansowania zakupu samochodów marki KIA.

Firmy zawarły umowę o długoterminową współpracę na wyłączność w zakresie finansowania stocków dealerskich oraz dostarczania pod marką KIA Finance innowacyjnych produktów kredytowych i leasingowych dla klientów indywidualnych odwiedzających jeden z 75 salonów KIA.

W ubiegłym roku firma KIA sprzedała w Polsce 17 144 nowe samochody oraz osiągnęła 6. miejsce na rynku samochodów osobowych z 6 proc. udziałem w rynku. Dzięki właśnie rozpoczynającej się współpracy obie firmy będą umacniały pozycję swoich marek na rynku. Dla banku będzie to istotne wzmocnienie pozycji w obszarze finansowania samochodów, w szczególności nowych aut.

Bank BNP Paribas zajmuje obecnie 4. pozycję na rynku kredytów samochodowych. Ponad 15 tys. klientów rocznie korzysta w BNP Paribas z wygodnego i szybkiego finansowania nowych i używanych samochodów. Bank przewiduje, że współpraca z KIA istotnie zwiększy wolumen udzielanych kredytów.

– Jestem przekonany, że połączenie możliwości KIA i doświadczenia naszego banku w obszarze finansowania pojazdów stworzy wartość dodaną dla wszystkich klientów KIA, którzy będą mogli skorzystać z konkurencyjnej oferty kredytu samochodowego i leasingu -powiedział Michel Thebault, wiceprezes BNP Paribas Banku Polska, dyrektor Obszaru Personal Finance.

– BNP Paribas Bank Polska S.A będzie jedynym podmiotem, z którym prowadzić będziemy współfinansowane kampanie sprzedażowe lub akcje komercyjne, dotyczące kredytów i leasingu oferowanych przez Kia pod marką Kia Finance. Jestem przekonany, że wybór tak profesjonalnego i rzetelnego partnera sprawi, że nasi klienci będą zadowoleni z zaproponowanych bardzo korzystnych warunków finansowania – powiedział Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający Kia Motors Polska.

Szczegółowe informacje o ofercie kredytowej dostępne są na stronie internetowej www.bnpparibas.pl oraz w autoryzowanych salonach dealerskich KIA.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska