Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek


Aplikacja Meritum Bank Mobilny wśród najlepszych w AppStore

Aplikacja Meritum Bank Mobilny wśród najlepszych w AppStore

Meritum Bank Mobilny, jedyna aplikacja bankowa w Polsce zapewniająca oprócz kompleksowego serwisu transakcyjnego również możliwość założenia w pełni mobilnie konta osobistego lub firmowego, została pozytywnie przyjęta przez klientów. W AppStore znalazła się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych w kategorii Finanse, a użytkownicy ocenili ją na 5 gwiazdek. Wysoko uplasowała się także w GooglePlay, gdzie zdobyła 4 gwiazdki. W pierwszym tygodniu aplikację aktywowało ponad 1000 osób.

– Popularność i wysoka pozycja naszej aplikacji na platformach Apple i Google potwierdzają, że klienci chętnie sięgają po rozwiązania mobilne. Z satysfakcją obserwujemy, że osoby, które do tej pory nie korzystały z usług Meritum, otwierają rachunki poprzez smartfony. Pierwsze założone w ten sposób konta utwierdzają nas w przekonaniu, że tworząc bankowość mobilną przyjęliśmy właściwe założenia – mówi Małgorzata Adamczyk, dyrektor bankowości internetowej w Meritum Banku.

Aplikacja Meritum Bank Mobilny już po tygodniu od jej udostępnienia, w AppStore zajmowała 9 pozycję w zestawieniu najczęściej pobieranych w kategorii Finanse (na 200 prezentowanych. Dzięki pozytywnym recenzjom użytkowników zdobyła najwyższą możliwą ocenę – 5 gwiazdek. Jest jedną z trzech tak wysoko ocenianych aplikacji spośród 50 najpopularniejszych w tej kategorii.

W GooglePlay, gdzie pod względem popularności Meritum Bank Mobilny wspiął się na 14 pozycję (spośród ponad 500, średnia ocen wynosi 4 gwiazdki. Ponad połowa recenzujących przyznała aplikacji maksymalną liczbę 5 gwiazdek.

Udostępniona pod koniec marca aplikacja umożliwia klientom pełny dostęp do ich finansów, w tym sprawne przełączanie się między profilem firmowym i osobistym, bez potrzeby odrębnego logowania. Meritum Bank Mobilny oferuje pełną paletę transakcji, które mogą być zlecane za pomocą telefonu. Klient indywidualny oraz przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może wyłącznie za jej pośrednictwem, w pełni mobilnie, założyć rachunek bankowy. Meritum, jako pierwszy bank w Polsce, wykorzystał w procesie otwierania konta nowoczesną technologię Optical Character Recognition (ORC, która umożliwia wypełnienie danych w formularzu poprzez zrobienie telefonem zdjęcia dowodu osobistego. Dzięki temu czynności manualne, jakie klient musi wykonać wypełniając mobilny wniosek o założenie rachunku, ograniczone są do minimum. Konto otwierane jest w 3 prostych krokach i wystarczy nawet 15 minut, by móc w pełni z niego korzystać.

Meritum Bank Mobilny wykorzystuje liczne możliwości, jakie dają smartfony. Przykładem może być funkcja wysyłki numeru konta przy pomocy sms-a lub wiadomości email czy tzw. Fotoprzelew, w którym dane dotyczące płatności są odczytywane ze zdjęcia blankietu lub faktury, a także funkcja Zapłać mi, która umożliwia podział rachunku na poszczególne osoby oraz wysyłkę wiadomości sms lub e-mail z informacją, jaką kwotę i na jaki rachunek powinny oddać.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Bank będzie dalej rozwijał aplikację. Klienci będą mogli korzystać z niej za pomocą komend głosowych, a już z końcem kwietnia realizować przelewy za pośrednictwem Facebooka oraz przelewać środki bez znajomości rachunku odbiorcy na numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Bank udostępni także powiadomienia PUSH, które będą służyć do prezentacji klientom ciekawych, limitowanych ofert oraz przesyłania informacji o zmianach na rachunkach (np. o wpływie środków na konto.

Aplikację można pobrać z Google Play oraz App Store. Jest ona dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm korzystających ze smartfonów z systemem operacyjnym Android (wersja 2.3 i wyższe lub iOS (wersja 5 i wyższe.

Źródło: Meritum Bank