Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet

informacje finansowe

Od dziś, tj. 18 czerwca 2014 roku Bank BGŻ S.A. (Bank BGŻ i Rabobank Polska S.A. (Rabobank Polska działają pod wspólną nazwą i logo – Bank BGŻ. Połączenie obu instytucji zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego.

 

– Zgodnie ze złożonym przez wspólnego akcjonariusza obu banków zobowiązaniem wobec Komisji Nadzoru Finansowego, wywiązaliśmy się w wyznaczonym terminie z obietnicy i właśnie rozpoczynamy działalność, jako jeden podmiot – powiedział Józef Wancer, prezes Zarządu Banku BGŻ.

 

Dotychczasowe działania Rabobank Polska będą kontynuowane przez nowo utworzony Pion Globalnych Klientów Korporacyjnych i Produktów w Banku BGŻ.

 

W wyniku połączenia Banku BGŻ z Rabobank Polska kapitał zakładowy Banku BGŻ zostanie podwyższony z kwoty 51.136.764 zł o kwotę 5.002.000 zł do kwoty 56.138.764 zł poprzez emisję Akcji Połączeniowych, które zostaną przyznane akcjonariuszowi Rabobank Polska.

Źródło: Bank BGŻ