Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

informacje finansowe

Oprocentowanie lokat długoterminowych zmienia się jedynie nieznacznie. Najlepsze depozyty przynoszą zysk na poziomie około 4 proc. brutto.


Najlepszą lokatę półroczną oferuje spółdzielczy SK Bank – 3,65 proc. Depozyt można założyć przez internet, a bank nie wymaga zakładania konta osobistego. Oprocentowanie kolejnych pozycji w rankingu różni się od siebie w zasadzie minimalnie. Drugie miejsce należy do FM Banku z lokatą na 3,61 proc., a trzecie do PlusBanku z depozytem na 3,55 proc.

 

Najlepszą lokatę roczną oferuje BZ WBK. Jest to lokata Mobilna na 4 proc., dostępna tylko dla posiadaczy rachunku osobistego w banku (bank oferuje bezpłatny ROR. Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym. W lokatach dwuletnich sytuacja nie zmieniła się istotnie od rankingu z ubiegłego miesiąca. Liderem pozostaje Santander Consumer Bank z lokatą na 4,1 proc. Po piętach depcze mu FM Bank PBP oferując odsetki niższe zaledwie o 0,05 proc.

 

Szczegóły rankingu dostępne są TUTAJ.

 

Zobacz też najlepsze lokaty na krótki termin.

 

wb/prnews.pl