Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

informacje finansowe

Oprocentowanie lokat długoterminowych zmienia się jedynie nieznacznie. Najlepsze depozyty przynoszą zysk na poziomie około 4 proc. brutto.


Najlepszą lokatę półroczną oferuje spółdzielczy SK Bank – 3,65 proc. Depozyt można założyć przez internet, a bank nie wymaga zakładania konta osobistego. Oprocentowanie kolejnych pozycji w rankingu różni się od siebie w zasadzie minimalnie. Drugie miejsce należy do FM Banku z lokatą na 3,61 proc., a trzecie do PlusBanku z depozytem na 3,55 proc.

 

Najlepszą lokatę roczną oferuje BZ WBK. Jest to lokata Mobilna na 4 proc., dostępna tylko dla posiadaczy rachunku osobistego w banku (bank oferuje bezpłatny ROR. Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym. W lokatach dwuletnich sytuacja nie zmieniła się istotnie od rankingu z ubiegłego miesiąca. Liderem pozostaje Santander Consumer Bank z lokatą na 4,1 proc. Po piętach depcze mu FM Bank PBP oferując odsetki niższe zaledwie o 0,05 proc.

 

Szczegóły rankingu dostępne są TUTAJ.

 

Zobacz też najlepsze lokaty na krótki termin.

 

wb/prnews.pl