Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

informacje finansowe

BOŚ Bank jako pierwszy w Polsce podpisał z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym umowę dotyczącą przystąpienia do Programu Efektywności Energetycznej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dzięki Programowi firmy z sektora MŚP oraz spółdzielnie mieszkaniowe będą mogły ubiegać się o częściowe, nawet do 120 tys. EUR, umorzenie spłaty kapitału kredytu udzielonego na inwestycje.


Bank Ochrony Środowiska podpisał umowę o przystąpieniu do utworzonego przez Europejski Bank Inwestycyjny oraz Komisję Europejską Programu Efektywności Energetycznej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (Small and Mediumsized Enterprises Finance Facility Energy Efficiency Window. Dzięki tej umowie BOŚ Bank będzie mógł zaoferować swoim Klientom z sektora MŚP oraz spółdzielniom mieszkaniowym kredyt inwestycyjny przeznaczony na termomodernizację, poprawę efektywności energetycznej oraz odnawialne źródła energii z grantem Komisji Europejskiej, pozwalającym na umorzenie do 12 proc. kapitału udzielonego kredytu.

 

Program, realizowany w Polsce przy udziale BOŚ Banku, ma na celu udostępnienie potencjalnym inwestorom zachęty finansowej, która pozwoli na pokonanie barier napotykanych we wstępnej fazie realizacji tego typu przedsięwzięć, takich jak brak potencjału technicznego i odpowiedniego finansowania.

 

Nowy kredyt inwestycyjny z umorzeniem części kapitału zostanie udostępniony klientom Banku Ochrony Środowiska już w czerwcu br. Dzięki wsparciu Komisji Europejskiej wysokość umorzenia kapitału udzielonego kredytu może osiągnąć równowartość nawet do 120 000 EUR.

Bank Ochrony Środowiska S.A. (BOŚ S.A. rozpoczął działalność w 1991 r. Jest bankiem specjalizującym się we wspieraniu przedsięwzięć i działań na rzecz ochrony środowiska. W ciągu 23 lat działalności przeznaczył około 13,2 mld zł na finansowanie projektów ekologicznych.

 

Łączna wartość inwestycji zrealizowanych dzięki wsparciu Banku wyniosła ponad 40,7 mld zł. BOŚ S.A. należy do 20 największych banków w Polsce. Od 1997 r. jego akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym akcjonariuszem banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (56,62% ogólnej liczby głosów. Oferta BOŚ S.A. skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek komunalnych.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska