Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

informacje finansowe

  

 Santander Universidades w ramach III Międzynarodowego Kongresu Rektorów ogłasza internetowy konkurs Foto Talenty 2014. Celem konkursu jest promowanie, wyróżnianie, propagowanie i nagradzanie kreatywności w sztuce fotografii. Nagroda dla zwycięzcy to 3 000 EUR.


Internetowy konkurs Foto Talenty 2014 skierowany jest do wszystkich osób, które należą lub należały do środowiska akademickiego (studentów, wykładowców, pracowników naukowych, administracyjnych, absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, itp. bez względu na narodowość i miejsce zamieszkania. Tematyka zdjęć powinna być przede wszystkim oryginalna i dotyczyć życia uniwersyteckiego uczestników konkursu, a wymogiem koniecznym jest, aby zgłaszane zdjęcia nie były dotychczas nigdzie publikowane.

 

Zainteresowane osoby muszą być użytkownikami platformy Universia i do 7 lipca 2014 r.na stronie konkursu www.fototalentos.com – po uprzednim zarejestrowaniu się – mogą zgłaszać swoje prace (format .jpg, objętość pliku nie większa niż 2MB. Głosowanie zakończy się 10 lipca 2014 r.

 

25 zdjęć, które uzyska największą liczbę głosów, wejdzie do finału, w ramach którego Komisja złożona z ekspertów wyłoni laureatów. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma nagrodę 3 000 EUR brutto, a trzy kolejne osoby nagrody dodatkowe o wartości 1 500 EUR brutto. Wyniki Foto Talent 2014 zostaną ogłoszone 18 lipca 2014r.


Warunki uczestnictwa http:www.fototalentos.com/popup/ES/bases.jsp.

Zdjęcia przesłane przez uczestników konkursu zostaną wystawione także na stronie
III Międzynarodowego Kongresu Rektorów Universia Rio 2014 (http:www.universiario2014.com/.

 

Inicjatywa jest częścią przygotowań do III Międzynarodowego Kongresu Rektorów Universia pod hasłem Uniwersytet XXI wieku: perspektywa iberoamerykańska. Kongres odbędzie się w Río de Janeiro w lipcu i weźmie w nim udział ponad 1100 rektorów z 46 krajów.

Źródło: BZ WBK