Porównanie kredytów gotówkowych. Proszę podać kwotę kredytu, wybrać walutę określić okres kredytowania. W wynikach zostanie wyświetlona lista zawierająca pełne zestawienie kredytów gotówkowych spełniających wybrane kryteria. porównanie kredytów gotówkowych
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytowania miesiące
Zaawansowane opcje
Opcje wyszukiwania karty kredytowe
Typ Karty
Organizacja płatnicza
Technologia karty
Wysokość limitu karty PLN
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania kredyty samochodowe
Cel kredytu
Rok produkcji
Cena samochodu PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu miesięcy
Zaawansowane opcje
kredyty
Opcje wyszukiwania pożyczki hipoteczne
Cel kredytu
Przedmiot zakupu
Wartość nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Waluta kredytu
Rodzaj rat
Okres kredytu lat
Wiek najstarszego kredytobiorcy lat
Zaawansowane opcje
kredyty
Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet


Kredyt lub pożyczka w kilka minut!

ogłoszenia promowane

Kredyt lub Pożyczka?

Nawet do 150 000 zł. Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat. Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

informacje finansoweBOŚ Bank włączył do swojej oferty nową EKOlokatę Zieloną z 6 miesięcznym okresem zapadalności. Stałe oprocentowanie depozytu dla nowych środków wynosi 3,5 proc.

 

Nawet ćwierć miliona złotych można zdeponować na najnowszej, 6-miesięcznej EKOlokacie, wprowadzonej dziś przez Bank Ochrony Środowiska. Minimalna kwota to 1 tys. zł. Oprocentowanie EKOlokaty wynosi 3,5 proc dla nowych środków i 3,3 proc w przypadku starych środków. Klient może otworzyć 1 lokatę z nowych środków i 1 lokatę z już zdeponowanych. Depozyt można odnowić na kolejny, 6-miesięczny na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia i z oprocentowaniem standardowym.

 

Aby założyć EKOlokatę Zieloną wystarczy wejść na stronę www.bosbank.pl. Oferta jest również dostępna za pośrednictwem usługi BOŚBank24 oraz w placówkach banku.

 

Depozytową ofertę BOŚ Banku poszerza bossabank – uruchomiona w grudniu 2013 r. platforma oszczędnościowo-inwestycyjna. Od kilku tygodni na platformie trwa specjalna promocja – Hit Tygodnia. W ramach tej akcji, co tydzień w poniedziałek, wprowadzane są dwie nowe lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu zastępowane są kolejnymi dwiema lokatami. Na platformie można też lokować środki w blisko 200 funduszach inwestycyjnych.

Wszystkie lokaty Banku Ochrony Środowiska wspierają inicjatywę 2 zł dla Zwierzaka. Od każdej utrzymanej przez minimum miesiąc lokaty, Bank przekazuje z własnych środków po 2 zł na specjalny fundusz, który wspiera ochronę jednego z gatunków dzikich zwierząt występujących w Polsce. O tym gdzie trafi grant decyduje ogólnopolskie głosowanie.

 

Głosować można m.in. na stronach ekolokaty.bosbank.pl oraz zwierzaki.bosbank.pl.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska