Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet

informacje finansoweBOŚ Bank włączył do swojej oferty nową EKOlokatę Zieloną z 6 miesięcznym okresem zapadalności. Stałe oprocentowanie depozytu dla nowych środków wynosi 3,5 proc.

 

Nawet ćwierć miliona złotych można zdeponować na najnowszej, 6-miesięcznej EKOlokacie, wprowadzonej dziś przez Bank Ochrony Środowiska. Minimalna kwota to 1 tys. zł. Oprocentowanie EKOlokaty wynosi 3,5 proc dla nowych środków i 3,3 proc w przypadku starych środków. Klient może otworzyć 1 lokatę z nowych środków i 1 lokatę z już zdeponowanych. Depozyt można odnowić na kolejny, 6-miesięczny na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia i z oprocentowaniem standardowym.

 

Aby założyć EKOlokatę Zieloną wystarczy wejść na stronę www.bosbank.pl. Oferta jest również dostępna za pośrednictwem usługi BOŚBank24 oraz w placówkach banku.

 

Depozytową ofertę BOŚ Banku poszerza bossabank – uruchomiona w grudniu 2013 r. platforma oszczędnościowo-inwestycyjna. Od kilku tygodni na platformie trwa specjalna promocja – Hit Tygodnia. W ramach tej akcji, co tydzień w poniedziałek, wprowadzane są dwie nowe lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu zastępowane są kolejnymi dwiema lokatami. Na platformie można też lokować środki w blisko 200 funduszach inwestycyjnych.

Wszystkie lokaty Banku Ochrony Środowiska wspierają inicjatywę 2 zł dla Zwierzaka. Od każdej utrzymanej przez minimum miesiąc lokaty, Bank przekazuje z własnych środków po 2 zł na specjalny fundusz, który wspiera ochronę jednego z gatunków dzikich zwierząt występujących w Polsce. O tym gdzie trafi grant decyduje ogólnopolskie głosowanie.

 

Głosować można m.in. na stronach ekolokaty.bosbank.pl oraz zwierzaki.bosbank.pl.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska