Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej przez internet

informacje finansowe

W związku z dynamicznym rozwojem strategicznego obszaru Citigold oraz rozszerzeniem działalności o doradztwo inwestycyjne i transakcje walutowe, Citi Handlowy planuje zatrudnić ponad 70 specjalistów do obsługi klientów zamożnych. Poszukiwane będą osoby z doświadczeniem z zakresu zarządzania majątkiem klientów oraz z wiedzą rynkową i produktową w zakresie oferty inwestycyjnej i ubezpieczeniowej.


Zgodnie ze strategią Citi Handlowy konsekwentnie rozwija ofertę i usługi dla klientów affluent i emerging affulent. W najbliższych miesiącach w ramach Citigold zostanie zatrudnionych kilkudziesięciu nowych doradców i będzie rozszerzana rola Biura Doradztwa Inwestycyjnego, w skład którego wchodzą maklerzy i doradcy inwestycyjni, zajmujący się analizą rynków finansowych.

 

– Bazując na doświadczeniach Citi z innych krajów, powołaliśmy w Polsce zespół Menedżerów Inwestycyjnych. Są to specjaliści wspierający pracę Opiekunów Citigold w każdym z naszych oddziałów. W swojej bieżącej pracy będą odpowiadać za dostarczenie klientom najbardziej aktualnej wiedzy na temat rynków finansowych, przedstawienie oceny oraz prognoz dotyczących sytuacji rynkowej – mówi Marlena Brzosko, Szefowa Sieci Oddziałów Citigold. – Dodatkowo w każdym oddziale Citigold stworzyliśmy specjalistyczną funkcję Eksperta ds. Rynku Walutowego. Będzie on pomagał naszym klientom dokonywać najlepszych wyborów w ramach produktów opartych o kursy walut – dodaje Marlena Brzosko.

 

W wyniku rozszerzania zakresu działalności oddziałów Citigold i biorąc pod uwagę organiczny ich rozwój w 2014 roku planowane jest zwiększenie zatrudnienia w obszarze Klienta Zamożnego o ponad 70 osób. Nowi pracownicy będą poszukiwani w 9 największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Łodzi. Kandydaci do pracy musza posiadać doświadczenie w bankowości i finansach, poparte wiedzą rynkową i inwestycyjną. Mile widziane będzie również doświadczenie w pracy z klientami zamożnymi.

 

Jak zaznacza Marlena Brzosko, obecny proces rekrutacyjny jest kontynuacją realizowanej w ostatnich latach strategii rozwoju Citigold. – W ubiegłym roku zwiększyliśmy nasze zatrudnienie o niemal 25%. Jednocześnie uruchomiliśmy program Citigold Associate, który jest skierowany do osób chcących rozwijać się w segmencie klientów zamożnych, ale nie mają obecnie wystarczającego doświadczenia. Dzięki serii szkoleń i współpracy z doświadczonymi mentorem, uczestnicy programu będą przygotowywani do roli przyszłych Opiekunów Klienta – mówi Szefowa Sieci Oddziałów Citigold.

 

Citigold stanowi strategiczny obszar dla Citi Handlowy. W 2013 roku Bank postawił na silną akwizycję w segmencie klientów zamożnych, co zaowocowało 25% wzrostem rok do roku liczby aktywnych klientów Citigold. W 2014 roku Citi Handlowy został uznany, przez Euromoney Magazine, za najlepszy bank dla najbardziej zamożnych i zajął pierwsze miejsce w rankingu Private Banking and Wealth Management w kategorii Super affluent clients.

 

Źródło: Citi Handlowy

Źródło: Citi Handlowy