Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Kredyt bez zdolności kredytowej w banku

informacje finansowe

Rada nadzorcza DNB Bank Polska powołała na stanowisko członka zarządu Alistaira de Villiers, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie obszaru bankowości korporacyjnej.


Alistair de Villiers jest bankowcem z międzynarodowym doświadczeniem. Od 2012 zajmował stanowisko Dyrektora Pionu Klientów Korporacyjnych w DNB Bank Polska. Wcześniej – od 2008 roku w DNB Bank ASA w Norwegii – odpowiadał za obszar klientów korporacyjnych z sektora TMT (telekomunikacja, media, technologie. Alistair de Villers ma ponadto doświadczenie w pracy dla Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz w Dyrekcji Generalnej ds. Handlu Komisji Europejskiej. Od 2008 roku pełni też obowiązki prezesa Brytyjsko-Norweskiej Izby Handlowej.

 

Alistair de Villiers jest absolwentem Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu oraz Wydziału Europejskiej Ekonomii Politycznej Uniwersytetu w Bath.

 

Czas wolny lubi spędzać na powietrzu: gra w rugby, piłkę nożną, golfa, jeździ na nartach i nurkuje. Jest członkiem PADI (Profesjonalne Stowarzyszenie Instruktorów Nurkowania.

 

W tej chwili w skład zarządu DNB Bank Polska wchodzą cztery osoby: Artur Tomaszewski – prezes zarządu, oraz Krzysztof Miłachowski, Olof Seidel, Alistair de Villiers – członkowie zarządu.

noscript>lpiasta@webershandwick.com (katarzyna.zadlo at dnb dot pl

Źródło: DnB Nord