Pożyczka, kredyt w 15 min!
PORÓWNAJ POŻYCZKI

Ranking pożyczek pozabankowych publikujemy dzięki współpracy z porównywarka finansową eCasa.pl

Ogłoszenia Finansowe

Dobra historia kredytowa, to dla banku informacja, że potencjalny kredytobiorca jest wiarygodnym klientem. Banki nie udzielają kredytów osobom bez zdolności kredytowej, ta zasada dotyczy wszystkich produktów kredytowych jakie banki mają w swojej ofercie. Przeczytaj całość: Szybki kredyt bez zdolności kredytowej

informacje finansowe

Ruszyła już czwarta z rzędu promocja lokat na platformie oszczędnościowo – inwestycyjnej bossabank. Od 31 marca do 7 kwietnia dostępne będą dwie lokaty oferowane w ramach akcji Hit Tygodnia: 3-miesięczna 3,6 proc. oraz 6-miesięczna 3,5 proc.


Bossabank, internetowa platforma oszczędnościowo-inwestycyjna Banku Ochrony Środowiska i Domu Maklerskiego BOŚ w nowatorski sposób zachęca do oszczędzania na lokatach terminowych. Co tydzień w poniedziałek przedstawia nową ofertę lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu są zastępowane kolejnymi dwiema lokatami.

 

Na każdej lokacie oferowanej w ramach akcji Hit Tygodnia można zdeponować od 1 tys. zł do 50 tys. zł. Jeden klient może co tydzień założyć dwa depozyty o różnych terminach zapadalności (posiadacze lokat w BOŚ Banku lub na platformie bossabank muszą zdeponować nowe środki.

 

Aktualna promocja Hit Tygodnia to lokaty: 3-miesięczna, z oprocentowaniem środków w wysokości 3,6% w skali roku oraz 6-miesięczna – oferującą 3,5% w skali roku.

 

Produkty depozytowe to nie jedyny wyróżnik platformy bossabank. Obok lokat dostępna jest także szeroka oferta innych produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych (około 200 funduszy. Umożliwia ona klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych.

 

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO bossabank, oferujące bezprowizyjne przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, oraz wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju. Posiadacz rachunku otrzymuje również dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska